Sunrise - Dva zápasy vidělo publikum v zámořské NHL. Český obránce Roman Polák vstřelil čtvrtou branku ročníku, ale jeho Toronto padlo s Floridou. Vyhrál také vedoucí Anaheim, v prodloužení udolal Vrbatův Vancouver.
Defenzivní specialista v barvách Toronta Roman Polák přispěl gólem k brankovým hodům v BB&T Center, kde hraje své domácí zápasy Florida. Naneštěstí pro slavný kanadský klub byli Panthers úspěšnějším týmem a po zajímavé přestřelce triumfovali 6:4.
Pro osmadvacetiletého Čecha se jednalo o čtvrtou trefu sezony, přičemž celkově má šest bodů (4+2). Toronto stále hájí šestou pozici Východní konference, Florida je devátá.
Psali jsme: Zbyněk Michálek dal první branku ročníku. Asistovali Palát, Hudler a JaškinLídrem celé ligy je stále silný Anaheim. Na mašinu z Kalifornie naposledy nestačil Vancouver, který i s Radimem Vrbatou v sestavě podlehl v prodloužení 1:2. Duel rozhodl Cam Fowler, který dorazil puk do brány po povedené akci Getzlafa.
Konečné výsledky zápasů NHL za 29. 12. 2014:
Florida - Toronto 6:4 (0:0, 2:4, 4:0)Branky: 29. Huberdeau (Campbell, Bjugstad), 31. Hayes (Bergenheim), 43. Kulikov (Jokinen), 51. Mitchell (Huberdeau), 57. Boyes (Kulikov, Jokinen), 59. Upshall (Kopecký, MacKenzie) – 27. Pánik (Rielly, Clarkson), 35. Polák (Lupul, Gardiner), 38. Van Riemsdyk (Franson, Bozak), 39. Kadri (Lupul)
Anaheim - Vancouver 2:1 v prodloužení (0:0, 0:1, 1:0, 1:0)Branky: 47. Beauchemin (Getzlaf), 63. Fowler (Smith-Pelly, Getzlaf) – 23. Weber (Hansen, Burrows)
Kanadské bodování:46 bodů (14+32): Voráček (Philadelphia)43 bodů (25+18): Seguin (Dallas)42 bodů (12+30): Getzlaf (Anaheim)42 bodů (12+30): Giroux (Philadelphia)...34 bodů (13+21): Hudler (Calgary)25 bodů (13+12): Vrbata (Vancouver)
18. března 2026 21:31
Za dva roky bude v Praze k vidění velký hokejový svátek. Světový pohár s hvězdami NHL
Související
Ovečkin se stal nejlepším kanonýrem NHL. Překonal Jágra i Gretzkého, Hašek negratuluje
Po Turnaji čtyř zemí se vrátí Světový pohár. Tentokrát pravděpodobně i s Čechy
Aktuálně se děje
před 32 minutami
Írán opět zavřel Hormuzský průliv, tentokrát kvůli Libanonu. Ten ale nebyl součástí dohody, varuje Trump
před 1 hodinou
Předvolební průzkumy v Maďarsku: Očekává se historický zlom a drtivé vítězství opozice
před 2 hodinami
Evropa se hádá kvůli Orbánovi. Kreml se pustil do EU, Německo argumentuje Vancem
před 3 hodinami
Írán prosil o příměří, zastaví obohacování uranu. Chameneí je po útocích znetvořený, prohlásil Hegseth
před 4 hodinami
Co znamená dohoda s Íránem pro USA? Trumpovi poskytla únikovou cestu
před 4 hodinami
Moment úlevy pro celý svět. Starmer vyrazil do Perského zálivu projednat další kroky příměří
před 5 hodinami
Doručoval jsem miliony dolarů. Slavný kulturista popsal, jak ruské podsvětí sponzorovalo Orbána
před 6 hodinami
Vance kope v Maďarsku do všeho a všech. Opřel se do Bruselu, zkritizoval Británii i Zelenského
před 7 hodinami
Příměří zahrnuje i Libanon, tvrdí Pákistán. Na ten se nevztahuje, míní izraelská armáda a pokračuje v útocích
před 8 hodinami
Jak se Magyar katapultoval z pozice řadového úředníka do čela opozice?
před 8 hodinami
Desetibodový mírový plán zveřejněn: Co požaduje Írán od USA?
před 9 hodinami
V Česku začaly platit maximální ceny pohonných hmot
před 9 hodinami
Trump našel únikovou cestu z patové situace. Vsadil na chladný rozum
před 10 hodinami
Trump mluví o velkém dni pro světový mír i totálním vítězství USA
před 11 hodinami
Počasí: Tento týden noční mrazy přetrvají, v tom příštím se ale citelně oteplí
před 17 hodinami
Trump oznámil, že s Íránem uzavřel čtrnáctidenní příměří. Žádá okamžité otevření Hormuzského průlivu
před 17 hodinami
Pákistán přemlouvá Trumpa, aby prodloužil ultimátum. Možná uspěje
včera
Co se stane, až vyprší ultimátum? Ani americká armáda nedokáže zničit íránskou infrastrukturu, varují experti
včera
Vláda volební období neustojí? Stropnický si posvítil na Babiše, nešetřil ani Macinku
včera
OBRAZEM: Takhle Zemi lidstvo ještě nevidělo. Mise Artemis II přepsala dějiny kosmonautiky
Mise Artemis II včera přepsala dějiny kosmonautiky, když úspěšně dokončila očekávaný průlet kolem Měsíce. Čtveřice astronautů se v modulu Orion přiblížila k měsíčnímu povrchu na vzdálenost pouhých 6 545 kilometrů. Tento manévr nebyl jen technickým triumfem, ale i rekordním počinem – posádka dosáhla vzdálenosti přibližně 406 742 kilometrů od Země, čímž překonala dosavadní rekord legendárního Apolla 13 z roku 1970.
Zdroj: Libor Novák