Praha - Jakub Voráček se vrátil ze zámoří. Jeho Philadelphia nepostoupila do vyřazovacích bojů. Jak tipuje úvodní kolo play-off. Nechte se inspirovat.
Šestnáct týmů bojuje o Stanley Cup. Jakub Voráček měl fantastickou sezonu a v kanadském bodování obsadil páté místo. Bohužel ale jeho Flyers se o tuto slavnou trofej rvát nemohou. Českého útočníka jsme se zeptali, jak tipuje úvodní kolo play-off.
Detroit - TampaS Detroitem nikdy nevíš, oni mají zkušený mančaft. Hlavně v play-off. Mrázek chytá výborně, takže Detroit to uhraje zkušenostmi a vyhraje 4:2.
New York Rangers - PittsburghJá doufám, že Rangers. Suverénně. 4:1, ideálně 4:0. Moc jim nepřejete, co? Vůbec.
Minnesota - St. LouisMinnesota hrála výborně posledních pár měsíců, ale St. Louis jsou na špici posledních pět let. Oni budou pod tlakem, protože musejí. V prvním kole vypadli vloni. Řekl bych 4:2 Minnesota.
Chicago - NashvilleChicago 4:1. Koukal jsem na první zápas, prohrávali 0:3, ale ukázali ohromnou vůli a právě tahle vůle a zkušenost rozhodne.
Calgary - VancouverTo bude vyrovnané, ale moc to přeju Calgary a Jirkovi Hudlerovi. Ten měl fantastickou sezonu. Doufám, že půjdou dál Flames.
Anaheim - WinnipegKdyž Ondra Pavelec nebude stát na hlavě, tak Winnipeg má šanci, ale budou to mít hrozně těžké, protože Anaheim patří k nejlepším týmům.
Ottawa - MontrealKoukal jsem na jejich zápas, to se řezalo, až to bylo strašné. Super atmosféra. Myslím, že Montreal 4:3.
New York Islanders - WashinghtonIslanders vyhráli první zápas, ale já si myslím, že Washinghton to otočí a vyhraje 4:2.
8. listopadu 2025 16:26
Extraliga s Maxa ligou jednaly o zrušení baráže. Obě soutěže mají rozdílné názory
Související
Ovečkin se stal nejlepším kanonýrem NHL. Překonal Jágra i Gretzkého, Hašek negratuluje
Po Turnaji čtyř zemí se vrátí Světový pohár. Tentokrát pravděpodobně i s Čechy
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Experti rozebrali chování prince Harryho. Návrat domů není vyloučen
před 2 hodinami
Papír s informací o růstu důchodů už nepřijde každému, upozornil úřad
před 3 hodinami
V USA padl první trest v případu smrti herce Matthewa Perryho
před 4 hodinami
Nedorozumění vedlo k policejnímu zásahu ve škole v Praze
Aktualizováno před 4 hodinami
Zemřel populární moderátor Patrik Hezucký
před 5 hodinami
Německo schválilo dobrovolnou vojenskou službu. Čekají se protesty mladých
před 6 hodinami
Obchod roku: Vzniká obří streamovací gigant, Netflix kupuje Warner Bros., HBO a CNN
před 7 hodinami
Trump varuje Evropu před „civilizačním vymazáním“. V novém dokumentu kritizuje EU i migraci
před 8 hodinami
Občanské demokraty čeká kritické období. Kuba mohl svůj odchod dohodnout s Babišem, tvrdí analytik
před 8 hodinami
Pomoc Ukrajině je i v našem zájmu, prohlásil Rutte před summitem NATO
před 8 hodinami
Nejdůležitější je nezpanikařit. Hasiči pro EZ radí, jak prožít advent v bezpečí a bez požárů
před 9 hodinami
Izrael v Eurovizi zůstane, ohlásila EBU. Čtyři země budou největší soutěž světa bojkotovat
před 10 hodinami
Internet po celém světě opět kolabuje. Cloudflare hlásí problémy, výpadky má LinkedIn, X nebo Zoom
před 11 hodinami
Putin v Indii vyjednává jednu dohodu za druhou. Země obnoví dodávky paliv z Ruska
před 11 hodinami
Putin: Rusko se za každou cenu zmocní celého Donbasu
před 12 hodinami
Počasí způsobí problémy řidičům či chodcům. Platí výstraha
před 12 hodinami
Opozice zpochybňuje Babišovo řešení. Měl Agrofert prodat, zní od Pirátů
před 13 hodinami
Rusko má kapacity napadnout nejen Evropu. Rádo jich využije, když vycítí slabost
před 14 hodinami
S Turkem ve vládě nemá problém pouze prezident, ukázal průzkum
před 14 hodinami
Merz na poslední chvíli mění plány. Nečekaně pojede kvůli Ukrajině do Bruselu
Německý kancléř Friedrich Merz odcestuje v pátek večer do Bruselu, aby se pokusil přesvědčit belgické vedení k podpoře půjčky pro Ukrajinu ve výši 165 miliard eur. Tato reparační půjčka má být financována z peněžní hodnoty zmrazených ruských státních aktiv, které jsou uloženy na belgickém území. Merz zrušil své původní cestovní plány do Osla, aby se mohl zúčastnit klíčové večeře s belgickým premiérem Bartem De Weverem a předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou.
Zdroj: Libor Novák