Boston rozstřílel Pittsburgh. Jágrovi a Krejčímu se dařilo

Bruins suverénně přehráli Tučňáky na jejich ledě 6:1 a ujali se vedení v sérii 2:0. Jaromír Jágr protrhl svoji smůlu a dvakrát bodoval. Gólově se prosadil jeho spoluhráč David Krejčí, který vyhnal brankáře Vokouna z branky.

Druhé finále Východní konference opět opanoval Boston. Velmi se mu povedla především první třetina, kterou vyhráli Medvědi 4:1. Třetí branku vstřelil nejproduktivnější hráč play-off David Krejčí a donutil tak k odchodu z klece Tomáše Vokouna, brankáře Tučňáků.

Zřejmě nejlepší zápas ve vyřazovacích bojích odehrál Jaromír Jágr. Dvěma asistencemi se podílel na drtivé výhře svého týmu a protrhl tak svoji dosavadní smůlu, když šest předchozích zápasů nebodoval. Domácí fanoušci už ani neměli sílu na něho jako v úvodním duelu bučet.

Dnes v noci pokračuje také finále Západní konference, ve kterém vedou 2:0 na zápasy vítězové základní části z Chicaga proti Los Angeles Kings.

Související

Třiadvacetiletý bývalý hráč Chomutova a Karlových Varů zveřejnil na sociální síti fotografii, na které je vidět jeho obličej s rozsáhlými podlitinami kolem oka a několika stehy.

Brusle pořezala Laukovi v NHL obličej. Nůž jen těsně minul oko

Jakub Lauko měl obrovské štěstí v neštěstí v zápase NHL, když mu brusle rozřízla obličej. Nůž jen těsně minul oko: Měl jsem štěstí, prohlásil. Chyběly centimetry, následky mohly být fatální. Český hokejista Jakub Lauko utrpěl během úterního zápasu NHL v Chicagu ošklivé zranění. Informuje server Boston.

Více souvisejících

NHL Boston Bruins

Aktuálně se děje

včera

Sebastian Kurz

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl odsouzen

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl shledán vinným z křivé výpovědi, když před parlamentním vyšetřovacím výborem minimalizoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. 

včera

včera

Kritik Kremlu Alexej Navalnyj

Navalného tým nabízí odměnu za informace, které objasní jeho "vraždu"

Spolupracovníci ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného nabízejí odměnu ve výši 20 000 eur za jakékoli informace související s jeho "vraždou" ve vězeňském táboře IK-3 za polárním kruhem. Tuto výzvu adresovali příslušníkům ruské armády, policie, zaměstnancům Federální bezpečnostní služby (FSB), Vyšetřovacího výboru (Sledkem) a prokuratuře.

včera

včera

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin přišel o spojence. Ztratil kontrolu nad zemí ve své alianci

Arménie pozastavila své členství ve vojenské alianci Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti (OZKB), kterou vede Rusko. Premiér Nikol Pašinjan to v rozhovoru odvysílaném ve čtvrtek odůvodnil tím, že aliance Arménii zklamala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy