Liberec - Fotbalový obránce Jan Rajnoch, jenž byl během minulého týdne vyloučen z libereckého "áčka", bude od nynějška oblékat dres druholigové Olomouce. Z prvního týmu libereckého Slovanu byl jeden z nejzkušenějších ligových obránců vyloučen poté, co kvůli jeho dvěma chybám prohrál severočeský celek duel s pražskou Slávií (4:1 pro sešívané). Podle prvních informací z klubového vedení byl Rajnoch přeřazen do liberecké juniorky, za tu ale v pondělí proti Ostravě nenastoupil. Nyní mluvčí Severočechů uvedl, že Jan Rajnoch z klubu pod Ještědem odchází.
„Jan Rajnoch už není hráčem Slovanu. Dnes dopoledne přestoupil do druholigového týmu SK Sigma Olomouc," uvedl během úterka na klubových webových stránkách mluvčí severočeského celku Lukáš Váňa. „Za náš tým odehrál 13 ligových utkání, ve kterých vstřelil jednu branku. FC Slovan Liberec mu děkuje za služby a přeje hodně štěstí v novém angažmá," dodává. Připomeňme, že Jan Rajnoch přišel na sever Čech z Turecka a to v loňské sezóně o zimní pauze.
To, že obránce udělal hrubky na ve vršovickém Edenu, si je sám Jan Rajnoch vědom. „Ano, uznávám, udělal jsem chyby, nehrál jsem jak na jaře, ale člověk potřebuje i podporu. Tu jsem bohužel od začátku necítil," reagoval tak na svůj konec v Liberci na svém twitterovém účtu.
Nyní tedy bude tento fotbalista kopat za druholigovou Olomouc. Klub, jenž se loňskou sezónu spadl z nejvyšší soutěže, zatím pouze jednou vyhrál a dvakrát prohrál.
Související
Fotbalový Hradec se dočkal prodeje. Získá ho skupina kolem Nedvěda a Ulicha
Novinka na lavičce fotbalového Slovácka. Asistentem trenéra Smetany se stal Polách
Fotbalová 1. liga ČR , Jan Rajnoch (fotbalista)
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Experti rozebrali chování prince Harryho. Návrat domů není vyloučen
před 2 hodinami
Papír s informací o růstu důchodů už nepřijde každému, upozornil úřad
před 3 hodinami
V USA padl první trest v případu smrti herce Matthewa Perryho
před 4 hodinami
Nedorozumění vedlo k policejnímu zásahu ve škole v Praze
Aktualizováno před 5 hodinami
Zemřel populární moderátor Patrik Hezucký
před 5 hodinami
Německo schválilo dobrovolnou vojenskou službu. Čekají se protesty mladých
před 7 hodinami
Obchod roku: Vzniká obří streamovací gigant, Netflix kupuje Warner Bros., HBO a CNN
před 8 hodinami
Trump varuje Evropu před „civilizačním vymazáním“. V novém dokumentu kritizuje EU i migraci
před 8 hodinami
Občanské demokraty čeká kritické období. Kuba mohl svůj odchod dohodnout s Babišem, tvrdí analytik
před 8 hodinami
Pomoc Ukrajině je i v našem zájmu, prohlásil Rutte před summitem NATO
před 9 hodinami
Nejdůležitější je nezpanikařit. Hasiči pro EZ radí, jak prožít advent v bezpečí a bez požárů
před 9 hodinami
Izrael v Eurovizi zůstane, ohlásila EBU. Čtyři země budou největší soutěž světa bojkotovat
před 10 hodinami
Internet po celém světě opět kolabuje. Cloudflare hlásí problémy, výpadky má LinkedIn, X nebo Zoom
před 11 hodinami
Putin v Indii vyjednává jednu dohodu za druhou. Země obnoví dodávky paliv z Ruska
před 12 hodinami
Putin: Rusko se za každou cenu zmocní celého Donbasu
před 12 hodinami
Počasí způsobí problémy řidičům či chodcům. Platí výstraha
před 13 hodinami
Opozice zpochybňuje Babišovo řešení. Měl Agrofert prodat, zní od Pirátů
před 13 hodinami
Rusko má kapacity napadnout nejen Evropu. Rádo jich využije, když vycítí slabost
před 14 hodinami
S Turkem ve vládě nemá problém pouze prezident, ukázal průzkum
před 15 hodinami
Merz na poslední chvíli mění plány. Nečekaně pojede kvůli Ukrajině do Bruselu
Německý kancléř Friedrich Merz odcestuje v pátek večer do Bruselu, aby se pokusil přesvědčit belgické vedení k podpoře půjčky pro Ukrajinu ve výši 165 miliard eur. Tato reparační půjčka má být financována z peněžní hodnoty zmrazených ruských státních aktiv, které jsou uloženy na belgickém území. Merz zrušil své původní cestovní plány do Osla, aby se mohl zúčastnit klíčové večeře s belgickým premiérem Bartem De Weverem a předsedkyní Evropské komise Ursulou von der Leyenovou.
Zdroj: Libor Novák