Praha - Nejlepší česká tenistka současnosti Petra Kvitová se bude vdávat. Magazínu DNES se svěřila, že po roce randění dostala od hokejisty Radka Meidla zásnubní prstýnek. Zprávu následně potvrdila i vzkazem pro všechny své fanoušky prostřednictvím Facebooku.
První zprávy o jejich vztahu spatřily světlo světa loni v říjnu, kdy Kvitová na sociální síti zveřejnila fotku ze zápasu hokejistů Prostějova. O rok a měsíc později přišla další, ještě překvapující zpráva. Šestá hráčka světového žebříčku dostala nabídku k sňatku.
"Věděla jsem, že se něco chystá. Radkovi překvapení moc nejdou. Vždycky je z něčeho tak nadšený, že to na něm hned poznám. Odpověď byla samozřejmě kladná. Ano!" svěřila se dvojnásobná wimbledonská šampionka.
Jestli si ale myslíte, že celému aktu předcházela velká romantika, pak jste na omylu. Sedmadvacetiletý Meidl prý přijel ze zápasu, oblékl si sako a své o dva roky mladší přítelkyně na otázku, která oběma změní život (foto zde).
Otázkou tak zůstává už jen to, kdy svatba bude. "Příští rok ne. Nemusíme mít svatbu do roka a do dne," říká Kvitová, která už evidentně hodila za hlavu předchozí nevydařené vztahy se svými tenisovými kolegy. S Lukášem Pavlákem randila čtyři roky, překvapivý románek s Radkem Štepánkem skončil už po roce.
20. listopadu 2025 20:43
Pála se rozloučil záchranou. Tenistky se udržely v elitní skupině Billie Jean King Cupu
Související
Tenistka Petra Kvitová se rozhodla, že po letošním US Open ukončí svoji kariéru
Tenistka Petra Kvitová oznámila návrat po mateřské. Nečekejte zázraky, říká
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Obchod roku: Vzniká obří streamovací gigant, Netflix kupuje Warner Bros., HBO a CNN
před 2 hodinami
Trump varuje Evropu před „civilizačním vymazáním“. V novém dokumentu kritizuje EU i migraci
před 2 hodinami
Občanské demokraty čeká kritické období. Kuba mohl svůj odchod dohodnout s Babišem, tvrdí analytik
před 3 hodinami
Pomoc Ukrajině je i v našem zájmu, prohlásil Rutte před summitem NATO
před 3 hodinami
Nejdůležitější je nezpanikařit. Hasiči pro EZ radí, jak prožít advent v bezpečí a bez požárů
před 4 hodinami
Izrael v Eurovizi zůstane, ohlásila EBU. Čtyři země budou největší soutěž světa bojkotovat
před 4 hodinami
Internet po celém světě opět kolabuje. Cloudflare hlásí problémy, výpadky má LinkedIn, X nebo Zoom
před 5 hodinami
Putin v Indii vyjednává jednu dohodu za druhou. Země obnoví dodávky paliv z Ruska
před 6 hodinami
Putin: Rusko se za každou cenu zmocní celého Donbasu
před 6 hodinami
Počasí způsobí problémy řidičům či chodcům. Platí výstraha
před 7 hodinami
Opozice zpochybňuje Babišovo řešení. Měl Agrofert prodat, zní od Pirátů
před 8 hodinami
Rusko má kapacity napadnout nejen Evropu. Rádo jich využije, když vycítí slabost
před 8 hodinami
S Turkem ve vládě nemá problém pouze prezident, ukázal průzkum
před 9 hodinami
Merz na poslední chvíli mění plány. Nečekaně pojede kvůli Ukrajině do Bruselu
před 11 hodinami
Počasí o víkendu: V noci bude mrznout, přes den se citelně oteplí
včera
Pavel v úterý jmenuje Babiše premiérem
včera
Britský expert pro EZ: Globální potravinová bezpečnost bude stabilní, rizikem ale zůstává Putin
včera
Babiš oznámil, že se navždy vzdá Agrofertu
včera
New York Times podává žalobu na Pentagon a Hegsetha
včera
Letadlo se Zelenským pronásledovaly záhadné vojenské drony
Letadlo ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského bylo podle zpráv sledováno čtyřmi drony vojenského typu těsně před přistáním na dublinském letišti v pondělí. Zdroje deníku The Journal uvedly, že drony vzlétly z místa na severovýchodě irské metropole. Tyto bezpilotní stroje pak letěly směrem k letové trase ukrajinského prezidenta, čímž narušily bezletovou zónu, která byla zavedena irským úřadem pro civilní letectví (IAA) pro dobu jeho návštěvy.
Zdroj: Libor Novák