První 3D videokamera na trhu - natočte si vlastní 3D video

Praha - Po úspěšném nástupu 3D televizorů společnost Datart v těchto dnech uvádí na český trh exkluzivně i první 3D videokameru, určenou pro běžné uživatele.

Jedná se o model Panasonic HDC-SDT750EP, který umožňuje pomocí speciální předsádky pořizovat videozáznamy s prostorovým zobrazením, vhodné pro přehrávání na 3D televizorech. Přístroj zároveň funguje i jako špičková Full HD kamera se standardním 2D záznamem.Nedlouho po nástupu 3D televizorů do prodejen spotřební elektroniky pokračuje invaze 3D technologií dalším krokem. Tímto týdnem počínaje si mohou i čeští zájemci dopřát speciální 3D digitální kameru, která jim umožnit natáčet stereoskopické záznamy v plném HD rozlišení a uchovat si tak ještě působivější vzpomínky na zajímavá místa a významné životní okamžiky. Cenově dostupná možnost natáčení v 3D formátu jistě potěší i amatérské a poloprofesionální filmaře.Kamera Panasonic HDC-SDT750EP je vybavena speciálním předsádkou VW-CLT1, která umožňuje pořizovat záznamy s 3D obrazem. Bez tohoto objektivu funguje jako špičková Full HD kamera, vybavená řadou pokročilých funkcí, či fotoaparát s rozlišením 14 Mpix.

Související

Více souvisejících

kamery Obchody

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Dominik Feri

Feri míří na tři roky do vězení, rozhodl odvolací soud

Exposlanec Dominik Feri půjde na tři roky do vězení za znásilnění dvou dívek a jeden další pokus o znásilnění, rozhodl odvolací soud v pondělí. Feri byl už loni v listopadu uznán vinným ve všech třech bodech obžaloby a potrestán nepodmíněným trestem v délce tří let. Někdejší politik, který vinu odmítá, se může dovolat k Nejvyššímu soudu.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Válka v Izraeli

Válka v Pásmu Gazy má už 34 tisíc mrtvých. Úřady nacházejí stovky těl u nemocnic

Pracovníci úřadu civilní obrany v Pásmu Gazy od pátku vyzvedli těla 210 Palestinců z improvizovaného pohřebiště v areálu nemocnice Násir ve městě Chán Júnis na jihu oblasti, informuje agentura AP. Od začátku izraelské operace loni v říjnu v Pásmu Gazy zemřelo nejméně 34 151 Palestinců a dalších 77 084 bylo zraněno, sdělily dnes tamní úřady.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Zemřela Hana Brejchová, mladší z dvojice herecky nadaných sester

Den po oznámení ohledně Josefa Laufera přichází další smutná zpráva. Ve věku 77 let zemřela Hana Brejchová, mladší ze sesterského dua a hvězda filmu Lásky jedné plavovlásky režiséra Miloše Formana. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy