Adéla Gondíková

Adéla Gondíková poprvé v Mamma Mia! (2. října 2015)

RECENZE: Mamma Mia - Kasovní trhák po česku

RECENZE - 2. 10. proběhlo v Kongresovém centru Praha představení Mamma Mia poprvé s Adélou Gondíkovou v roli „notorické nevěsty“ Tanyi. EuroZprávy.cz nechyběly u slavnostní premiéry.
Adéla Godníková v muzikálu Mamma Mia!

Adéla Gondíková poprvé v Mamma Mia! už tento pátek

Praha - Zpívající herečka Adéla Gondíková se v pátek 2. října poprvé představí jako výstřední milionářka Tanya. Její premiéru v muzikálu Mamma Mia! osobně v hledišti podpoří bratr Dalibor Gondík a herečky Regina Rázlová, Ivana Andrlová anebo Olga Želenská ze seriálu Přístav.
Adéla Gondíková bude na podzim účinkovat v muzikálu Mamma Mia

Adéla Gondíková bude na podzim účinkovat v muzikálu Mamma Mia

Praha - Herečka a moderátorka Adéla Gondíková od října 2015 vytvoří v muzikálu Mamma Mia! roli výstřední milionářky Tanyi. Půjde o její vůbec první úlohu, ve které bude zpívat, hrát a tancovat současně. Na jevišti Kongresového centra se potká také se svým životním partnerem, hercem Jiřím Langmajerem.

Aktuálně se děje

před 14 minutami

před 37 minutami

před 58 minutami

před 1 hodinou

Bydlení v Praze, Černý Most.

Jak se lidem v Česku žije? Stát nepodporuje důchodce a bydlení, myslí si veřejnost

Podle nedávného průzkumu veřejného mínění provedeného Centrem pro výzkum veřejného mínění (CVVM) hodnotí 57 procent Čechů sociální politiku negativně, zatímco 38 procent ji hodnotí pozitivně. Nejvíce kritiky si vysloužily opatření týkající se podpory bydlení a zajištění na stáří, naopak nejlépe byly hodnoceny oblasti zdravotnictví a školství.

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Jaderná elektrárna Temelín

Česku zoufale chybí opravdová diskuse o energetice. Kdo za to může?

I přesto, že snad všechna mainstreamová média přinášejí v poslední době zprávy o tom, že jedny z nejsledovanějších cenových položek každodenního života obyvatel této země, totiž ceny energií, neustále klesají níž a níž, je vidět o to snad intenzivnější kritika politiků z opozičních stran k současné vládě. Na tom by asi nebylo nic divného, vždyť je jasné, že je třeba zkritizovat cokoliv a kdykoliv. Jenže ta poselství jsou oproti všemu očekávání spíše hodně smutná. A smutnější je při nich jedno zjištění o nás samých.

před 4 hodinami

včera

včera

včera

včera

včera

včera

německý tank Leopard 2 A7 02

Německo chce darovat Česku další bojové tanky Leopard 2A4

Armáda ČR má možnost získat další bojové tanky Leopard 2A4 z Německa. V současnosti probíhají jednání o dalším daru Spolkové republiky Německo za českou pomoc Ukrajině. Konkrétně by ČR mohla darem získat dalších 14 bojových tanků a jeden vyprošťovací. 

včera

včera

včera

včera

včera

Může Ukrajina vyhrát nad Ruskem? Celoevropský průzkum odhalil znepokojivý názor veřejnosti

Podpora Ukrajiny mezi občany členských států EU zůstává rozsáhlá, ale téměř dva roky po invazi se už pouze málokdo domnívá, že Kyjev dokáže porazit Rusko. Ve vítězství věří zhruba pouze deset procent lidí.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy