Alain Delon

Delon, Alain

Alain Delon je po mrtvici. Jeho syn zveřejnil dojemnou fotku se vzkazem

Zdravotní stav francouzského herce Alaina Delona se zlepšuje. Na instagramu to dnes oznámil mladší hercův syn Alain-Fabien s připojenou fotografií. Jeho třiaosmdesátiletý otec před několika týdny prodělal kardiovaskulární příhodu s lehkým krvácením do mozku a zotavuje se ve Švýcarsku.
Alain Delon (vlevo)

Alain Delon utrpěl mozkovou mrtvici, o život bojoval tři týdny

Třiaosmdesátiletého francouzského herce Alaina Delona postihly před několika týdny potíže s oběhovou soustavou a utrpěl lehké krvácení do mozku. Po operaci v jedné pařížské nemocnici strávil tři týdny na jednotce intenzivní péče, řekl ve čtvrtek agentuře AFP hercův syn Anthony Delon.
Alain Delon (vlevo)

Alain Delon převzal v Cannes Zlatou palmu za celoživotní dílo

Legendární francouzský herec Alain Delon, který se v posledních letech stal terčem kritiky kvůli svému chování k ženám nebo názorům na homosexuály, tvrdí, že co se týče jeho profesní dráhy, není co zpochybňovat. Na filmovém festivalu v Cannes dnes převzal Zlatou palmu za celoživotní dílo.
Ilustrační foto

Alain Delon v ohrožení života, skončil na přístrojích. Co se stalo?

Paříž - Francouzský herec Alain Delon byl dnes kvůli srdeční arytmii přijat do nemocnice v Paříži. Sdělil to producent divadelní hry, ve které má sedmasedmdesátiletá hvězda francouzského filmu od 5. října vystupovat. Hospitalizace má trvat 48 hodin a Delonovo divadelní turné to neohrozí, uvedl v tiskovém prohlášení producent Richard Caillat.
Delonovo Ferrari bylo vydraženo za 4,3 milionu korun

Delonovo Ferrari bylo vydraženo za 4,3 milionu korun

Paříž - Auto Ferrari Testarossa francouzského herce Alaina Delona bylo v pátek večer v Paříži vydraženo za 171.500 eur (4,3 milionu korun), což je dvakrát víc, než činil nejvyšší odhad před prodejem. Uvedla to dnes agentura AFP s odvoláním na prodejní agenturu Artucrial.

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

Aktualizováno před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

Aktualizováno před 5 hodinami

před 5 hodinami

Volební štáb hnutí ANO

Volby by ovládlo Babišovo ANO, získalo by přes třetinu hlasů, ukázal průzkum

V říjnových parlamentních volbách by hnutí ANO vyhrálo s 35 procenty hlasů, což představuje zlepšení o jeden procentní bod ve srovnání se zářijovým průzkumem. Druhé místo by patřilo ODS s 13,5 procenty, zatímco třetí příčku obsadilo hnutí SPD s 10,5 procenty. ODS by si polepšila o půl procentního bodu a SPD o jedno procento.

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Ilustrační foto

Změny počasí působí škody za bilion dolarů. 100 miliard ročně opravdu nestačí

Jak už server EuroZprávy.cz informoval ve čtvrtek, účastníci klimatické konference COP 28 se dohodli na vytvoření fondu ztrát a škod, aby pomohli chudším zemím vypořádat se s dopady zhroucení klimatu. Podle dohody bude do fondu do roku 2030 přibývat nejméně 100 miliard dolarů ročně, rozvojové země ale uvádějí, že skutečné potřeby se již blíží 400 miliardám dolarů ročně. A podle jiných odhadů částka v následujících letech raketově vzroste.

před 6 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

WMO: Letošní počasí po sobě zanechalo stopu zkázy a zoufalství. Příští rok bude ještě horší

Letošní rok bude pravděpodobně tím nejteplejším v dějinách měření. Na okraj klimatického summitu COP28 to dnes uvedla Světová meteorologická organizace (WMO) ve své nejnovější zprávě o stavu globálního klimatu. Z ní vyplývá, že lidstvo čekají častější záplavy, požáry, vlny veder a tání ledovců, a příští rok by navíc mohl ten letošní, rekordně teplý, překonat.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy