antikomunisté

Čínský prezident Si Ťin-pching

Čínská politika se otřese v základech. Nová krev pro komunisty?

Peking – Komunistickou stranu Číny čeká letos v říjnu sjezd po pěti letech, který rozhodne o budoucím směřování země. Kromě prezidenta Si Ťin-pchinga a premiéra Li Kche-čchianga se pět ze zbývajících sedmi členů vedení chystá letos do důchodů. Místo se tak otevírá pro „mladší“ členy.
Billboard proti SPOZ na Zlínsku

Antikomunisté pořádají soutěž "Komunista na Hradě? V žádném případě!"

Praha - Občanské sdružení Dekomunizace zahájilo v prosinci výtvarnou soutěž "Komunista na Hradě? V žádném případě!". Má upozornit na údajně rostoucí vliv KSČM v Česku a na možnost, že se stane prezidentem ČR bývalý člen KSČ. Před rokem 1989 byli členy komunistické strany prezidentští kandidáti Jan Fischer a Miloš Zeman. Ve spolupráci s Dekomunizací také vyzval herec Tomáš Hanák Fischera k odstoupení z volby.

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

Kamala Harrisová

Kamala Harrisová chce být prezidentkou USA a porazit Trumpa

Americký prezident Joe Biden se v neděli vzdal své snahy o znovuzvolení pod rostoucím tlakem svých demokratických kolegů a podpořil viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako kandidátku strany, která se v listopadových volbách utká s republikánem Donaldem Trumpem. Ta je připravena výzvu přijmout a porazit kandidáta republikánů.

včera

včera

Trump: Biden je křivák, který nebyl nikdy vhodný pro kandidaturu. Harrisovou bude snazší porazit

Republikánský kandidát na prezidenta USA Donald Trump v neděli prohlásil, že by bylo snazší porazit viceprezidentku Kamalu Harrisovou než současného prezidenta Joea Bidena.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy