Arjen Robben

Arjen Robben, nyní hrající v Bayernu Mnichov, je mezi hráči, kteří by mohli v létě zamířit na britské ostrovy

Nový kouč Rudých ďáblů Van Gaal chce do mužstva Robbena či Thomase Müllera

Manchester - Kouč nizozemského národního týmu Louis van Gaal má jasnou představu o tom, kdo měl posílit anglický klub Manchester United. Dvaašedesátiletý zkušený kouč bude sice oficiálně uveden do funkce kouče Rudých ďáblů až v neděli či začátkem příštího týdne, ale už teď má od něj vedení manchesterského velkoklubu seznam hráčů, kteří by do United mohli během letní pauzy přijít.
Arjen Robben, nizozemský fotbalový záložník a reprezentant v současné době nastupující za německý velkoklub Bayern Mnichov.

LIGA MISTRŮ: Bayern vyhrál v Londýně, Atlético Madrid veze výhru z Milána

Londýn - Kromě zimních olympijských her se v tomto týdnu odehrály i osmifinálové zápasy fotbalové Ligy mistrů. Už v úterý se odehrály dva duely, konkrétně se hrály tyto zápasy: Manchester City vs. Barcelona (0:2) a Leverkusen vs. Paris Saint Germain (0:4). Dalšími dvěma se pokračovalo i ve středu večer. Na londýnském Emirates Stadium proti Kanonýrům nastoupil poslední šampion této nejprestižnější fotbalové soutěže Bayern Mnichov. Ve druhém utkání se na San Siru střetli domácí AC Milán a Atlético Madrid.

Aktuálně se děje

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Národní rada Slovenské republiky (Českou obdobou je Poslanecká sněmovna Parlamentu České republiky)

EU varuje sociální sítě kvůli volbám na Slovensku. Hrozí vysoké pokuty

Evropská komise varovala sociální sítě firem Alphabet, TikTok a Meta před potenciálním šířením lživých zpráv v rámci předvolební kampaně na Slovensku, kde se za pár dní odehrají volby do Národní rady. Zavedená pravidla vyžadují pravidelnou kontrolu obsahu ze strany technologických společností tak, aby se zde co nejméně vyskytoval nelegální obsah. 

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

Vít Rakušan

Rakušan musí z vlády, jinak budeme hlasovat o nedůvěře, vzkazuje ANO

Nejsilnější sněmovní opoziční hnutí ANO hodlá do konce příštího týdne sesbírat podpisy pro případné hlasování o nedůvěře vládě, pokud z ní nebude odvolán ministr vnitra Vít Rakušan (STAN) kvůli kauza kolem šifrovaného telefonu. Na úterní tiskové konferenci to řekla šéfka poslanců ANO Alena Schillerová.

před 8 hodinami

před 9 hodinami

Ursula von der Leyenová

Česko dostalo zelenou od von der Leyenové. EK schválila upravený plán obnovy

Evropská komise schválila Česku upravený Národní plán obnovy, který přinese dodatečných 2,2 miliardy eur (přes 56 miliard korun) na čistou energetiku a transformaci průmyslu. Praha může v rámci celého plánu využít 9,2 miliardy eur (přes 224 miliard korun). Šéfka EK Ursula von der Leyenová při té příležitosti navštívila českou metropoli.

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

před 13 hodinami

před 13 hodinami

před 15 hodinami

Zuzana Čaputová

Čaputová vyzývá Slováky k účasti ve volbám, zatímco ji Fico chce žalovat

Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová vyzvala Slováky k účasti ve volbám. Ty se konají už v sobotu 30. září a kampaň je na vrcholu. Učinila tak opakovaně a zdůrazňuje, že volby jsou obrazem stavu společnosti ve státě. A ať dopadnou jakkoliv, stále jsou demokratické, což je podle ní správné. Slovenská prezidentka nebude pokračovat do druhého volebního období a předseda nejsilnější strany Robert Fico ji chce po volbách obžalovat. 

před 15 hodinami

před 17 hodinami

před 17 hodinami

Morawiecki varuje německého kancléře, aby "nestrkal nos" do polských záležitostí

„To, co nyní německý kancléř říká, může být příprava na scénář uzavření hranic. Ať zjistí, jaká je skutečná situace, a nezasahuje do polských záležitostí,“ řekl premiér Mateusz Morawiecki v Kraśniku v Lubelskie. Uvedla TVP s odkazem na polskou agenturu PAP.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy