Ben Carson (kandidát na prezidenta USA)

Lékař Ben Carson, republikánský kandidát na prezidenta USA

Ben Carson - životopis

Tallahassee - S blížícími se prezidentskými volbami v Americe vám chceme přiblížit jednotlivé prezidentské kandidáty jak z řad demokratů, tak i republikánů. V tomto medailonku se dočtete o neurochirurgovi Benu Carsonovi, jenž kandiduje za republikány.
Donald J. Trump

Skandál v USA: Uprchlíci jsou psi, tvrdí Trump a Carson

New York - Realitní magnát Donald Trump vyzval k povinné registraci všech amerických muslimů a neurochirurg Ben Carson přirovnal syrské uprchlíky k psům. Jejich slova vyvolala všeobecnou kritiku. Oba kandidáti na post amerického prezidenta vyvolali těmito slovy vlnu pobouření.
Lékař Ben Carson, republikánský kandidát na prezidenta USA

Kandidát na prezidenta USA Carson lhal

Washington - Republikánský kandidát na prezidenta USA Ben Carson se nikdy nehlásil na prestižní vojenskou akademii ve West Pointu, a nebyl na ni tudíž nikdy přijat. Sám to přitom tvrdil ve svém životopise.
Lékař Ben Carson, republikánský kandidát na prezidenta USA

Obama je novodobý Hitler? Americký politik varuje před obrovským nebezpečím

Washington – Spojené státy jsou ve velkém ohrožení. Je tady něco nebezpečnějšího než levicová agenda, Obamacare, přistěhovalci a Islámský stát dohromady. Je to Adolf Hitler nebo spíše jeho přesná kopie, varoval při své kampani Američany republikán Ben Carson, který se chce ucházet o prezidentské křeslo.

Aktuálně se děje

před 4 minutami

před 25 minutami

před 1 hodinou

Bydlení v Praze, Černý Most.

Jak se lidem v Česku žije? Stát nepodporuje důchodce a bydlení, myslí si veřejnost

Podle nedávného průzkumu veřejného mínění provedeného Centrem pro výzkum veřejného mínění (CVVM) hodnotí 57 procent Čechů sociální politiku negativně, zatímco 38 procent ji hodnotí pozitivně. Nejvíce kritiky si vysloužily opatření týkající se podpory bydlení a zajištění na stáří, naopak nejlépe byly hodnoceny oblasti zdravotnictví a školství.

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

Jaderná elektrárna Temelín

Česku zoufale chybí opravdová diskuse o energetice. Kdo za to může?

I přesto, že snad všechna mainstreamová média přinášejí v poslední době zprávy o tom, že jedny z nejsledovanějších cenových položek každodenního života obyvatel této země, totiž ceny energií, neustále klesají níž a níž, je vidět o to snad intenzivnější kritika politiků z opozičních stran k současné vládě. Na tom by asi nebylo nic divného, vždyť je jasné, že je třeba zkritizovat cokoliv a kdykoliv. Jenže ta poselství jsou oproti všemu očekávání spíše hodně smutná. A smutnější je při nich jedno zjištění o nás samých.

před 4 hodinami

včera

včera

včera

včera

včera

včera

německý tank Leopard 2 A7 02

Německo chce darovat Česku další bojové tanky Leopard 2A4

Armáda ČR má možnost získat další bojové tanky Leopard 2A4 z Německa. V současnosti probíhají jednání o dalším daru Spolkové republiky Německo za českou pomoc Ukrajině. Konkrétně by ČR mohla darem získat dalších 14 bojových tanků a jeden vyprošťovací. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Evropa se probouzí. Státům dochází s Ruskem trpělivost, pocit ohrožení narůstá

Polsko by jako stát mělo přejít do stavu "přímého ohrožení" a zvýšit výdaje na obranu, uvedl ve středu polský ministr obrany Wladyslaw Kosiniak-Kamysz. Zároveň upozornil, že ruská ekonomika přešla na válečný model a Polsko a Evropa by proto měly být připraveny. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy