Boris Berezovskij

Alexandr Litviněnko

Británie a Rusko na ostří nože: Vztahy zásadně zhoršila vražda Litviněnka

Londýn - Londýn - Vztahy mezi Ruskem a Británií jsou napjaté už hezkou řádku let. Kromě rozdílného pohledu na Ukrajinu či Sýrii je zda řada záhadných úmrtí špionů. V listopadu 2006 zemřel v Británii na otravu radioaktivním poloniem 210 bývalý ruský tajný agent Alexandr Litviněnko, který před smrtí obvinil ze své vraždy ruského prezidenta Vladimira Putina. Nyní země řeší kauzu dvojitého agenta Sergeje Skripala.
Známý ruský miliardář a bývalý mediální magnát Boris Berezovskij dnes ve věku 67 let zemřel ve svém exilu u Londýna.

Berezovskij žádal Putina o odpuštění a možnost návratu

Moskva - Bývalý ruský miliardář Boris Berezovskij před svou nedávnou smrtí v Británii skutečně písemně požádal ruského prezidenta Vladimira Putina, aby mu umožnil návrat do vlasti. Uvedla to přítelkyně zesnulého Kateřina Sabirovová v rozhovoru, který dnes zveřejnila ruská média. Žena zároveň prohlásila, že nevěří v sebevraždu Berezovského.
Známý ruský miliardář a bývalý mediální magnát Boris Berezovskij dnes ve věku 67 let zemřel ve svém exilu u Londýna.

Miliardář Berezovskij mohl být zavražděn, šokuje vyšetřovatel

Londýn - Britský vyšetřovatel dnes nevyloučil možnost, že na někdo cizí podílel na smrti ruského miliardáře Borise Berezovského, který byl o minulém víkendu nalezen v Británii mrtev. Podle agentury Reuters a stanice BBC to uvedl vyšetřovatel Mark Bissell na úvod soudního vyšetřování případu.
Známý ruský miliardář a bývalý mediální magnát Boris Berezovskij včera ve věku 67 let zemřel ve svém exilu u Londýna.

Miliardář Berezovkij si přál infarkt! Splnilo se mu to?

Londýn/Moskva - Sebevražda nebo náhlá srdeční příhoda je podle britských vyšetřovatelů nejpravděpodobnější příčinou smrti ruského miliardáře Borise Berezovského. Oznámila to televize Sky News s odvoláním na policejní zdroje. Vyšetřovatelé v domě ruského oligarchy nenalezli nic podezřelého, neexistují ani známky svědčící o přítomnosti cizí osoby.
Známý ruský miliardář a bývalý mediální magnát Boris Berezovskij dnes ve věku 67 let zemřel ve svém exilu u Londýna.

Miliardář Boris Berezovskij (67) nalezen v Londýně mrtvý! Spáchal sebevraždu?

Londýn, Moskva - Známý ruský miliardář a bývalý mediální magnát Boris Berezovskij dnes ve věku 67 let zemřel ve svém exilu u Londýna. S odkazem na příbuzné zemřelého o tom informovala ruská televize RT. Britská policie podle agentury AFP uvedla, že smrt Berezovského prozatím zůstává nevysvětlena. Berezovskij se zapsal do povědomí i jako dlouholetý kritik ruského prezidenta Vladimira Putina.

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

před 2 hodinami

Ministerstvo zahraničí, ilustrační fotografie.

Opusťte Írán, vyzvala česká diplomacie občany

Ministerstvo zahraničních věcí v pátek varovalo české občany před cestami do Íránu. Úřad eviduje případy, kdy občané členských států Evropské unie byli v zemi zadrženi, vyšetřováni, případně i trestně stíháni na základě uměle vykonstruovaných podezření či obvinění. 

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 11 hodinami

před 11 hodinami

před 12 hodinami

Vladimír Putin na summitu Rusko Afrika 2023

Putin opět promluvil o útoku na další evropské státy

Ruský prezident Vladimir Putin odmítl obvinění, že Rusko plánuje agresi proti jiným evropským zemím. Reagoval tak na mnohá prohlášení západních politiků, kteří tvrdili, že je nutné pomoci Ukrajině, protože pokud se Putinovi podaří porazit ji, zaútočí na její spojence na Západě.

před 13 hodinami

před 13 hodinami

před 14 hodinami

Teroristé Hamásu

Příměří, nebo nic. Hamás promluvil o osudu rukojmích

Osud rukojmích, kteří byli uneseni z Izraele do palestinského Pásma Gazy, může být vyřešen pouze v případě, že dojde k uzavření příměří. Člen politického křídla palestinského radikálního hnutí Hamas Básim Naim to uvedl ve statusu zveřejněném na platformě Telegram.

před 14 hodinami

V ZOO Praha se narodilo gorilí mládě, letos už druhé

V noci na dnešek přišlo na svět v pražské zoologické zahradě další mládě gorily nížinné. Jeho matkou je samice Kijivu.

Zdroj: Karolína Svobodová

Další zprávy