Divadlo la Fabrika

Vladivojna La Chia (foto: Michaela Džurná)

Vladivojna La Chia vydá album inspirované filmem 8 hlav šílenství

Praha – Film o ruské básnířce Anně Barkovové s Anetou Langerovou v hlavní roli se blíží do kin. Společně s ním vyjde také album nezaměnitelné hudebnice Vladivojny La Chia, která k filmu rovněž složila hudbu. Na albu hostuje Lucie Bílá, Lenka Dusilová, Aneta Langerová nebo Ota Klempíř.
Neal Black

Texaský bluesový zpěvák se vrací do Prahy

Praha – Neal Black se poprvé v České republice představil v dubnu letošního roku a v rámci svého světového turné se sem opět vrací. Texaský bluesový zpěvák, kterého Rolling Stone Magazin označil za nejžhavějšího talenta posledního desetiletí, vystoupí v divadle La Fabrika se svou kapelou The Healers.
Lešanské jesličky

Krása Hrubínovy poezie ovládne pražské divadlo La Fabrika

Praha – Divadlo La Fabrika uvede taneční představení inspirované vánoční baladou Františka Hrubína. Na tvorbě inscenace Lešanské jesličky, která chce divákům připomenout sílu lidskosti v každém z nás, se podílel známý herec Vladimír Javorský.
Prachař vyrazí na skútru do vesmíru

Prachař vyrazí na skútru do vesmíru

Praha – Herecké duo se o víkendu vrátí zase do hravých dětských let, které jsou plné představivosti. V pražské La Fabrice představí Jakub Prachař a Petr Vančura a duo SKUTR svoji kabaretní hru Nesmírná show, Le cabaret de l´univers.

Aktuálně se děje

před 42 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

včera

včera

včera

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

Zdroj: David Holub

Další zprávy