Utah - Spory mezi partnery jsou nepříjemná věc, která se ovšem čas od času přihodí. Někdy se dokonce tak vyhrotí, že může jít o zdraví a v nejhorších případech i o život. Při hádce páru v americkém státě Utah se však muž rozhodl svou přítelkyni upéct v troubě.
Joseph Anthony Castellanos, 31, už nevydržel nekonečné hádky a rozhodl se spor ukončit vskutku originálním způsobem. Nejspíše se inspiroval pohádkou o Jeníčkovi a Mařence, protože se snažil svou přítelkyni napasovat do trouby a upéct.
Zašel až tak daleko, že na ní nejdříve nastříkal pálivou omáčku a farmářský dresink, načež se jí pokusil násilím do trouby vsunout. To se mu vzhledem k rozměrům zařízení nepodařilo a tak se snažil upéct alespoň ženina chodidla. A to vše pouze proto, že za ním jeho milá nepřišla na návštěvu do práce.
Podle všeho nejdříve ženu napadl. Mlátil jí pěstmi, kopal a bodal nožem i vidličkou. Prý hrozil, že ženu zabije. Také měl svou partnerku pomočit. Kromě toho ji v domě držel několik hodin proti její vůli. Ve chvíli, kdy se pokusil si ženu upéct, vysmekla se mu a dokázala také zavolat policejní hlídku. Mimo napadení partnerky se dopustil také škody na majetku, kdy zničil počítač a dva mobilní telefony.
Policisté brzy přijeli a Castellanose okamžitě zadrželi. Od ženy se dozvěděli, že násilník také napadl jejího malého psa. Strážníci ve svém hlášení o zásahu zmínili, že žena byla celá zakrvácená a tělo měla plné modřin. Muže zatkli na základě podezření z únosu, napadení a týrání zvířat a záměrné poškozování majetku. Podle vyjádření policistů mohl v celém incidentu hrát roli také alkohol.
Související
OSN: Nejnebezpečnějším místem pro ženy je jejich domov. Ročně jich tam partneři zabijí desetitisíce
Brutální útok ve Francii: V Bordeaux muž násilně napadl babičku a vnučku. VIDEO je šokující
Aktuálně se děje
před 52 minutami
Evropu spalují jedny z nejhorších lesních požárů v historii. Uhasit je potrvá měsíce
před 1 hodinou
Rusko chce po Evropě finanční odškodnění za škody způsobené během války na Ukrajině
před 2 hodinami
Zelenskyj: Moskva plánuje zapojit do bojů na Ukrajině dalších 30 tisíc severokorejských vojáků
před 3 hodinami
Trump poslech vedení armády. Přestal bombardovat Írán
před 3 hodinami
Pentagon zveřejnil nová data. Mrtvých a zraněných amerických vojáků v Íránu jsou stovky
před 4 hodinami
Anonym vyhrožuje útoky po celém Česku. Policie spustila kontroly
před 4 hodinami
Zelenskyj je příživník, prohlásil Arakčí a pohrozil Ukrajině
před 5 hodinami
Útočník z Berlína nebyl neznámou. Kontaktoval teroristy, měl jít za mříže
před 6 hodinami
Tragická střelba na festivalu v americkém Seattlu. Dva mrtví, pachatel dopaden
před 7 hodinami
Předpověď počasí slibuje poslední déšť před tropickou epizodou
včera
Trump 2028. Prezident před novináři vtipkoval o další kandidatuře
včera
Za tři dny přibylo 300 mrtvých. Nynější epidemie eboly se šíří nejrychleji v historii
včera
Policejní komando zastřelilo podezřelého z teroristického útoku v Berlíně
včera
Knížák ovlivnil několik generací, konstatoval ministr Klempíř
včera
Fico se naštval kvůli tématu slovenské podpory Ukrajiny
včera
Mladí Češi mají zájem o řízení před 18. narozeninami, ukazují data
včera
Burnham se poprvé spojil s Trumpem. Budu mu i oponovat, slíbil Britům
včera
Kouř z požárů na západě Evropy doputoval do Česka. Lidé se nemusí obávat
včera
Babiš hodlá přehlasovat veto z Hradu. Pavla vyzval, aby sám šetřil
včera
Pachatel útoku v Berlíně by se neměl skrývat v Česku, uvedla policie
Policie nemá informace, které by nasvědčovaly tomu, že by se pachatel sobotního útoku na Pride v německém Berlíně, po němž se pátrá, nacházel v Česku. Mladík s vazbami na vjel s dodávkou do lidí. Jedna žena zemřela, další lidé utrpěli zranění.
Zdroj: Jan Hrabě