Nečekaný vánoční dárek? Žena dostala 284 miliard dolarů

Pensylvánie - Velký šok zažila žena ze Spojených států amerických, když na svůj účet dostala nečekaný vánoční dárek v podobě několika desítek miliard dolarů.

Osmapadesátiletá Mary Horomanskiová z Pensylvánie zažila patrně největší šok ve svém životě. Na účet jí totiž přistálo 284 miliard dolarů, což je v přepočtu více jak šest biliónů korun.

"Myslela jsem, že mi vyletí oči z důlků," řekla serveru GoErie.com. Její syn však jednal pohotově.

Ještě než matka učinila platbu za více jak 28 tisíc dolarů, tak syn zavolal do společnosti, která má na starosti správu elektronických šeků. Mluvčí firmy si není jistý, jak se mohl takový omyl přihodit.

"Ani si nevzpomínám, že bych někdy viděl šek na miliardy dolarů," řekl mluvčí pro GoErie.com. Nakonec došlo k okamžité úpravě šeku v řádu několika nul. Původně měla Horomanskiová dostat 284 dolarů, což se po nápravě i stalo.

Související

Více souvisejících

Vánoce USA (Spojené státy americké) peníze miliardáři

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Euro 2024: Na úvod fotbalového ME domácí Němci deklasovali Skoty 5:1

Lepší začátek evropského šampionátu si domácí německá fotbalová reprezentace nemohla přát. V úvodním zápase turnaje si poradila s neškodnými Skoty, kterým nepomohla ani mohutná fanouškovská podpora v Mnichově. Do karet Němcům hrál i fakt, že od konce prvního poločasu hráli Skotové o deseti lidech. Po prvním poločase už prohrávali 0:3, přičemž ve druhém poločase inkasovali další dvě branky. Ostrované si udělali radost jedinou brankou, která byla navíc ještě vlastní, když se nešťastně trefil Rüdiger. Byla to však jediná kaňka na bezchybném německém výkonu.

včera

Paul Rusesabagina

Hrdina Hotelu Rwanda slaví sedmdesátiny. Poslední roky ale protrpěl

Rwandou před třiceti lety zmítalo násilí, které připravilo o život stovky tisíc lidí. Kulaté sedmdesáté narozeniny slaví v sobotu 15. června muž, který během genocidy zachránil 1 268 lidských životů. Paul Rusesabagina je bývalý hotelový manažer, jehož činy byly mezinárodně oceněny. V posledních letech se však v rodné zemi stal terčem vládnoucích struktur. 

včera

včera

včera

včera

včera

Peter Pellegrini je novým slovenským prezidentem.

Slovensko má nového prezidenta. Pellegrini složil slib a ujal se funkce

Slovensko má nového prezidenta. Peter Pellegrini v sobotu po poledni během slavnostní schůze parlamentu v budově Slovenské filharmonie v Bratislavě složil slib do rukou předsedy ústavního soudu a ujal se funkce, ve které nahradil končící prezidentku Zuzanu Čaputovou. Program inaugurace bude pokračovat v odpoledních hodinách. 

včera

Čaputová jako první slovenská prezidentka provedla zemi velkými krizemi

Slovensko dnes zažívá střídání stráží v prezidentském paláci. Po pěti letech končí na pozici hlavy státu Zuzana Čaputová, která byla první prezidentkou v historii země. Provedla ji velkými krizemi, mandát se rozhodla neobhajovat. Ve funkci ji nahradí Peter Pellegrini. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy