Otřesný voodoo rituál? Ženy podpálily pětiletou dívku, prý v ní byl démon

Dvě americké sestry byly obviněny, že prováděly voodoo rituál na pětileté dívce. Tu údajně spoutaly a zapálily, aby ji zbavily démona, který byl uvnitř ní. Informuje o tom server The Independent.

Sestry Peggy LaBossiereová (51) a Rachel Hilaireová (40) z amerického státu  Massachusetts podle policie trvale znetvořily při voodoo rituálu malou dívku, kterou svázaly a popálily. Onen rituál měl dívku zbavil démona, který údajně způsoboval její špatné chování.

Ženy také hrozily, že uříznou hlavu jejího osmiletého bratra mačetou, uvedla policie. Chlapec vypověděl, že jeho sestra byla nejméně při dvou příležitostech přivázána a sestry jí do obličeje foukaly oheň a do ramena a kolem krku ji píchaly jehlovým předmětem. Podle policie jí odebíraly krev. Dívka také řekla, že jí ženy do očí lily tekutinu, která pálila.

Ženy obvinění odmítly s tím, že neměly v úmyslu dívku zranit a ohrozit chlapce. Trvají na tom, že se žádného útoku ani dalších činů, ze kterých jsou obviněny, nedopustily. Veřejný obránce žen odmítl případ komentovat.

Policie dodala, že matka dívky je kadeřnice haitského původu a že LaBossiereová byla její klientka. Právě ona údajně požadovala provedení rituálu. Nebyla obviněna, ale podle médií skočila v péči psychiatra.

Sestry přiznaly policii, že v minulosti vykonávaly „očistné lázně" pro rodinu a přátele, které zahrnovaly zpívání modliteb, používání kadidla a eukalyptových olejů a mořské soli a spalování myrhy.

Dívka trpěla v obličeji popáleniny třetího stupně, kvůli kterým bude trvale znetvořena, řekla policie. Byla ošetřena v nemocnici a umístěna do státní péče spolu s jejím bratrem.

Související

Více souvisejících

USA (Spojené státy americké) Čarodějnictví děti

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Hradec Králové mění podruhé v sezóně trenéra. Kotal rezignoval kvůli zdravotním problémům

Podruhé v tomto týdnu se uskutečnila trenérská změna v tuzemské nejvyšší fotbalové Fortuna lize a podruhé v této sezóně 2023/24 se trenérská změna uskutečnila v Hradci Králové. Zatímco na podzim si musel balit kufry kvůli nevýrazným výsledkům Jozef Weber, aby ho nahradil velezkušený Václav Kotal, tentokrát končí poněkud nečekaně právě on. Jednasedmdesátiletý stratég, jenž byl po Miroslavu Koubkovi druhým nejstarším trenérem v lize, svůj konec odůvodnil zdravotními problémy. Nástupcem se stal David Horejš.

včera

včera

Timothée Chalamet v pokračování Duny.

RECENZE: Duna: Část druhá je přeceňovaná a emočně vyprahlá. Velkofilm století se nekoná

Všeobecné nadšení, pověst nejspektakulárnější sci-fi naší doby, hlasy opěvující nedosažitelnou audiovizuální formu. Očekávaný velkofilm sklízí jednu nadšenou reakci za druhou. Je však pokračování Duny skutečně tak revolučním blockbusterem? Nebo jde jen o líbivými a epickými motivy pokrytou, v jádru však vyprázdněnou nádobu? Film se ukájí sebou samotným a sklouzává k midcultu.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

Ukrajinští vojáci brání svou zemi před ruskými agresory.

Ukrajina hlásí těžké boje západně od města Avdijivka

Západně od ukrajinského města Avdijivka, které je pod ruskou kontrolou, probíhají těžké boje a ukrajinská armáda má potíže se stabilizací své obranné linie, uvedl ve čtvrtek hlavní velitel ukrajinské armády Olexandr Syrskyj. 

včera

včera

včera

včera

včera

Putin Západu opět vyhrožuje jadernou válkou

Většina ruských občanů podporuje "speciální vojenskou operaci" ruských sil na Ukrajině, uvedl prezident Vladimir Putin při svém projevu o stavu země před poslanci obou komor parlamentu a dalšími hosty. Země Severoatlantické aliance podle něj riskují jaderný konflikt, pokud vyšlou své vojáky na Ukrajinu. 

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy