Trapas roku: Při přebírání ceny od prezidentky mu spadly kalhoty

Záhřeb - Měl to být okamžik, na který se nezapomíná. A to se chorvatské hlavě výboru za lidská práva nejspíš splní. Prezidentka mu totiž v přímém přenosu zrovna předávala životní ocenění za práci v oboru, když ho zradily kalhoty, které se mu znenadání svezly ke kotníkům.

Ivan Zvonimir Cicak dlouhá léta pracuje jako šéf výboru pro lidská práva. Jeho přínos v tomto oboru byl natolik velký, že se ho rozhodla ocenit sama chorvatská prezidentka Kolinda Grabar-Kitarovicová.

Některé zraky se sice upíraly na pohlednou prezidentku, většina přítomných ale znenadání obrátila zrak k zem na zmuchlané kalhoty, které se omotaly kolem Cicakových kotníků (foto zde).

Většina přítomných se sice snažila zachovat profesionálně, pobavení se objevilo ale i na tváři prezidentky. Bylo pozdě. O slovo se v tu chvíli hlásily modré trenýrky.

Cicak měl alespoň trochu štěstí v neštěstí. Zrovna když ho zradily kalhoty, zakrývalo jeho choulostivá místa kromě jiného právě předávané ocenění.

Související

Více souvisejících

Chorvatsko Kolinda Grabarová-Kitarovičová

Aktuálně se děje

před 4 minutami

před 27 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

včera

včera

včera

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

Zdroj: David Holub

Další zprávy