Bratislava - Slovenská modelka Majka Kukučová (24), která prostřelila svému bývalému milenci hlavu, tvrdí, že to byla sebeobrana. Podle nejnovější přítelkyně milionáře Marie (20) blondýna vraždila ze žárlivosti.
Slovenka Majka Kukučová, kterou španělská policie podezřívá z brutální vraždy britského milionáře Andrewa Bushe (48) v jeho vile na Costa del Sol, se včera, čtyři dny po činu, v doprovodu matky přihlásila na policii v Novém Městě nad Váhem. Modelka měla hned po činu rozeslat esemesky, že střílela v sebeobraně.
"Mají ji. Celá rodina je z toho nadšená. Konečně se můžeme klidně spát," uvedla pro britský Daily Mail Bushova exmanželka Sam Masonová (45), se kterou má zavražděný milionář dceru.
Podle Andrewovy nové přítelkyně, Rusky Marie Korotaevové, která střelbu slyšela, byla za vším žárlivost. Tvrdí, že chtěla se svým partnerem slavit jejich pětiměsíční výročí, když našli v ložnici Kukučovou číhající v jejich posteli. Korotaevová se otočila na podpatku a odešla z domu, poté, co jí Bush řekl, že Majka je "bláznivá mrcha a že to vyřídí". Dívka potom uslyšela tři výstřely, Kukučová vyšla ven a odjela jedním z Bushových hummerů.
"Jsem ráda. Věděla jsem, že tu nevzdělanou slovenskou psychopatku bez peněz a pasu brzy chytí. Andy ji nesnášel. Poté, co se s ní rozešel, se chovala jak jedovatý had. Říkala mi to jeho rodina. Vůbec ji nemohl dostat z domu," líčí Maria pro list Daily Mail. Na Marii Kukučová podle rodiny šíleně žárlila. "Pro ni to bylo tak, že Andy bude buď s ní nebo s nikým."
Slovenská prokuratura nyní zkoumá evropský zatykač, který na Kukučovou vydaly španělské úřady. "Krajská prokuratura zkoumá, zda jsou splněny podmínky pro vykonání evropského zatýkacího rozkazu," uvedl mluvčí prokuratury v Trenčíně Marián Sipavý. "Tento postup prokuratury je obvyklý v případě, že jiná země žádá Slovensko, aby na základě evropského zatykače vydalo zadrženou osobu k trestnímu stíhání do ciziny. Pokud prokuratura ve stanovené lhůtě nepožádá soud o uvalení vazby na podezřelou, ta bude muset být propuštěna na svobodu."
Související
Další vražda v Praze. Cizinec při konfliktu vytáhl nůž, napadený zemřel
Vražda v Praze. Případ se stal na Chodově, policisté zadrželi muže
Aktuálně se děje
před 40 minutami
Ukrajinské drony vážně narušují zásobovací linie ruské armády směřující na frontu
před 1 hodinou
Izraelci jsou naštvaní. Trump nás zradil, tvrdí po uzavření dohody s Íránem
před 3 hodinami
Nawrocki odebral Zelenskému nejvyšší polské státní vyznamenání
před 4 hodinami
Počasí přinese o víkendu do Česka tropickou noc i silné bouřky
včera
Myslí si, že je silnější než Napoleon či Hitler. Trump se považuje za nejmocnějšího muže v dějinách
včera
Primátora Karviné Jana Wolfa hledá policie. Odjel si na dovolenou
včera
V Kongu unesli matku s dcerou nakažené ebolou. Policie chrání těla mrtvých střelbou
včera
Trump způsobil další diplomatický skandál. Urazil a naštval celou Itálii
včera
Zelenskyj: Putin slábne, Rusko může své útoky proti Ukrajině zesílit
včera
Hormuzským průlivem začaly proplouvat první lodě s ropou, minám navzdory
včera
Mírové rozhovory mezi USA a Íránem se zhroutily kvůli Izraeli
včera
Počasí: Meteorologové vydali výstrahu před silnými vedry a bouřkami
včera
Moskvu po ničivém ukrajinském útoku pokryl ropný déšť
včera
Vance se tvrdě pustil do Izraele: Trump je na celém světě váš jediný spojenec
včera
Vance do Švýcarska neletí. Dnešní mírové rozhovory s Íránem byly na poslední chvíli zrušeny
včera
Moskva selhala. Mohutný ukrajinský útok rezonuje Ruskem, nespokojenost lidí roste
včera
Tropy i bouřky. Počasí do konce týdne bude typicky letní
18. června 2026 22:02
Na Hradě budou k vidění korunovační klenoty. První uvidí výstavu školáci
18. června 2026 21:16
Čechům se vzdálil postup ze skupiny. Pasivitou ztratili nadějně rozehraný zápas s JAR
18. června 2026 20:49
Víkendová předpověď počasí slibuje i bouřky. Hrozit mají i v úvodu dalšího týdne
Česko o nadcházejícím červnovém víkendu zasáhnou tropy, před nimiž už varuje výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Na některých místech se nicméně mohou vyskytnout i bouřky.
Zdroj: Jan Hrabě