Saint-Rémy-de-Provence (Francie) - S koncem roku se vždy pojí různé předpovědi na ten následující. Odborníci na Nostradamova proroctví ze serveru Predictions of Nostradamus sepsali seznam sedmi nejzajímavějších předpovědí na rok 2015.
V roce 2015 poprvé začnou mizet jazykové bariéry, a to hlavně kvůli univerzálním překládacím zařízením. Podle Nostradama by to mohlo vést až k velkému sjednocování států.
Měli bychom si také dávat pozor na mrtvé. Nostradamus napsal „pohřbení mrtví, začnou lézt z hrobů". Stane se to, protože v pekle již nebude žádné další místo pro hříšné lidi, a tak začnou ožívat.
Z poslední finanční krize v roce 2008 se ještě někteří pořádně nevzpamatovali a podle Nostradama by příští rok měla přijít další. „Bohatí musí zemřít několikrát," stojí v jeho prohlášení.
Ke konci roku 2015 by mělo dojít k velké erupci Vesuvu, italské sopky, která v roce 79 pohřbila několik měst, v čele s Pompejemi. Erupce proběhne ve dne a celé okolí spadne do temnoty. Několik minut před výbuchem dojde k velkému zemětřesení.
Lidé se začnou dožívat mnohem vyššího věku, a to hlavně díky velkému pokroku v medicíně. Osmdesátiletý stařík prý bude vypadat jako padesátiletý gentleman. Toto prý předpovídali i ostatní věštci, jak napsali na serveru Predictions of Nostradamus.
Západ USA zasáhne obrovské zemětřesení, což bude mít za následek probuzení sopky St. Helens, kde poslední erupce proběhla v roce 2006. Co hůře, tato událost prý může mít za následek i probuzení supervulkánu.
Lidé se naučí komunikovat se zvířaty. Velké skoky v oblasti telepatie a zvířecí komunikace budou mít za následek to, že se svými mazlíčky budeme normálně mluvit.
Související
Vědci na dně oceánu objevili záhadnou zlatou kouli připomínající neznámé vejce. Neví, co to je
Záhada kolem bájného hradu na hoře Blaník. Podle pověsti tu dřímají rytíři
tajemství záhady , věštby , sopky
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Francie jako první země v EU zakáže přístup na sociální sítě dětem mladším 15 let
před 2 hodinami
Zelenskyj pod tíhou protestů odvolal Syrského. Fedorov se do funkce nevrátí
před 4 hodinami
Počasí moc léto nepřipomíná. Podle meteorologů to v srpnu nebude lepší
včera
WHO: Vedra nejsou jednorázový, ale trvalý problém. Za čtyři roky zabila jen v Evropě 200 tisíc lidí
včera
Lukašenko čelí rostoucímu tlaku ze strany Putina. Do války s Ukrajinou se mu ani trochu nechce
včera
Nový žebříček: Nejsilnější pas světa má asijský stát. USA se rapidně propadly, lépe je na tom i Česko
včera
Nespokojenost na Ukrajině narůstá. Lidé hrozí neomezenými protesty, žádají výměnu Syrského za Fedorova
včera
Kanada hasí požáry i nový skandál. Domorodé kmeny údajně nikdo nevaroval, evakuovat se musely samy
včera
Na pražském magistrátu zasahuje policie, údajně měla několik osob zadržet
včera
Novým britským ministrem zahraničí je zastánce ochrany klimatu. Bílý dům se bouří, Londýnu poslal varování
včera
Češka nesla na pláži v Chorvatsku slunečník. Zasáhl ji blesk, v nemocnici bojuje o život
včera
Trump uvalil na Kanadu padesátiprocentní cla
včera
V Nikaragui už nikdy neproběhnou žádné volby, oznámil tamní prezident
včera
Odbory na Letišti Václava Havla vyhlásily stávkovou pohotovost
včera
USA provedly desátou vlnu útoků na Írán v řadě
včera
Pravé letní počasí si vzalo pauzu. Meteorologové naznačili, kdy se vrátí
20. července 2026 21:57
Češi jako sběrači. Ministerstvo odhalilo, kolik hub či borůvek si lidé vzali domů
20. července 2026 21:01
Princ Harry prozradil, jak si připomíná zesnulou maminku
20. července 2026 19:04
Maximálně ignorovat, radí Babišovi papír s poznámkami ohledně prezidenta
20. července 2026 17:39
Litr zdražil i o více než tři koruny. Strop na ceny paliv skončil
V Česku od pondělí přestal platit strop na ceny pohonných hmot, které reagovaly podle očekávání, tedy zdražením. Litr nafty místy zdražil i o více než tři koruny. Řidiči si však připlatili i za benzin.
Zdroj: Jan Hrabě