Jekatěrinburg - Šokující moment zachytila bezpečnostní kamera. Matka poslala kočárek s dvouměsíčním synem pod vlak a honila se po peróně s otcem dítěte a jeho kamarádem. Chlapeček spadl do kolejiště.
Kočárek s dítětem spadl na koleje v metru v ruském městě Jekatěrinburg, ani matka ani otec si toho nevšímali. Matka ho tam strčila po hádce. Dvouměsíčního chlapečka zachraňovali ostatní cestující. Policie uvedla, že i když pád vypadal hrozivě, dítěti se naštěstí nic nestalo.
Sociální pracovníci poté navštívili matku Valentinu Belousovou (29) doma a usoudili, že nevytváří vhodné podmínky pro výchovu dítěte. "Vypadalo to , jako by tam dlouhá léta nikdo neuklízel," řekla pro deník Daily Mail sociální pracovnice Marianne Denisová. "Když jsme k tomu připočetli ten incident v metru, dítě jsme ženě dočasně odebrali."
Valentina, která si vydělává pouliční hrou na flétnu, tvrdí, že synovi ublížit nechtěla a chce ho zpět.
Zdroj: YouTubeSouvisející
Ukrajinci si do konce války nezatopí? Ruský plán, jak donutit Kyjev ke kapitulaci, znepokojuje experty
Trump tlačí na Zelenského. Mírové dohodě stojí v cestě Kyjev, naznačil
Rusko , Metro , Policie Rusko
Aktuálně se děje
před 23 minutami
Pavel připustil, že bude uvažovat o další prezidentské kandidatuře
před 1 hodinou
Počasí příští týden: Silné mrazy skončí, místo toho se vrátí sníh
včera
Na kancelář Ivana Bartoše zaútočil sekerou neznámý útočník
včera
Íránci režim kritizují za neschopnost ochránit obyvatelstvo. Celá situace se může změnit v krvavou lázeň, varuje Taterová
včera
Trump opět posunul hranice. Nová pravomoc agentů ICE děsí veřejnost, kdykoli mohou přijít ke komukoli domů
včera
K dosažení míru zbývá vyřešit zásadní bod. Proč je Donbas pro Rusko i Ukrajinu tak důležitý?
včera
Policie zadržela Číňana podezřelého ze špionáže. Měl sbírat informace k vydírání politiků
včera
Situace se zhoršuje. Proud vypadává na většině Ukrajiny, s kritickou situací se potýkají firmy i domácnosti
včera
Ve škole se střílí, nahlásil učitel policii. Chtěl vyzkoušet, jaká bude reakce
včera
Michal Strnad přepsal žebříček miliardářů. Stal se nejbohatším Čechem v historii
včera
K Íránu míří armáda amerických válečných lodí, oznámil Trump
včera
Miliony Ukrajinců čelí bezprostřední hrozbě umrznutí. Evropa obratem posílá stovky generátorů
včera
Jak uspokojit Trumpa? Stačila mu 70 let stará dohoda
včera
Ledovka způsobila hromadnou nehodu na D1. Záchranáři vyhlásili traumaplán
včera
"Odporné. Zvedá se mi z toho žaludek." Trump vyvolal v Británii výroky o Afghánistánu politickou bouři
včera
Pokrok v mírových rozhovorech závisí na tom, jestli ukrajinské síly opustí celý Donbas, prohlásil Peskov
včera
Kličko vyzval po posledních útocích obyvatele Kyjeva k evakuaci
včera
Nežijeme díky milosti USA, prohlásil v Davosu Carney. Trump se mu pomstil zrušením pozvání do Rady míru
včera
Historický zlom nastal. Éra spoléhání se na USA definitivně skončila, shodli se v tichosti evropští lídři
včera
Ledovka pokryla část Česka. Policie kvůli nehodám uzavřela dálnice
Meteorologové ji sice předem neavizovali, ale na Moravě a ve Slezsku udeřila v pátek ráno ledovka. Od brzkých ranních hodin nastaly problémy v dopravě, k omezení provozu došlo na dálnicích D1 a D2.
Zdroj: Jan Hrabě