Harry a Meghan připravují dva nové projekty pro Netflix. O hranou tvorbu nejde

Princ Harry a jeho žena Meghan se po odchodu z královské rodiny musí uživit sami, proto uzavřeli několik lukrativních partnerství se streamovacími společnostmi. Zatímco se Spotify se už rozešli, spolupráce s Netflixem pokračuje. Podle společnosti jsou v procesu výroby další dva projekty. 

Netflix potvrdil CNN, že produkční firma páru nazvaná Archewell Productions má ve výrobě další dva projekty v rámci smlouvy o mnohaleté spolupráci, kterou obě strany podepsaly v roce 2020. 

První z projektů vzniká pod dohledem Meghan a podle streamovací společnosti bude oslavou vaření, zahradničení a přátelství. Natáčí se také série o koňském pólu, což je oblíbený sport členů královské rodiny. Oba pořady jsou v úvodních fázích produkce a zatím není jasné, kdy se dostanou k divákům.

CNN připomněla, že dvojice již pro Netflix vytvořila trojici pořadů, přičemž zdaleka největšího úspěchu dosáhla dokumentární série Harry & Meghan, které se zaměřila na jejich vztah s královskou rodinou či následně stěhování do USA.

Již na tiskové konferenci Netflixu v úvodu letošního roku vyšlo najevo, že dvojice pracuje na filmu a několika dalších projektech, z nichž některé nemají ani scénář. "Mají pár věcí bez scénáře, na kterých pracují. A také jich několik mají ve vývoji. Je tam film a seriál, na kterém pracují. Všechno je v raném stádiu vývoje, film a televizní show i další pořady. Ten film bude skvělý," uvedla hlavní obsahová ředitelka streamovací služby Bela Bajaria. 

Zahraniční média tehdy dospěla k závěru, že připravovaným filmem bude adaptace úspěšného bestselleru Meet me at the Lake (Potkáme se u jezera) spisovatelky Carley Fortune, na který pár zakoupil práva. 

Vévoda a vévodkyně ze Sussexu jsou na volné noze od února 2021, kdy opustili institut královské rodiny. Nyní žijí v bohaté komunitě na západním pobřeží Spojených států, mají syna Archieho a dceru Lilibet Dianu.

Související

Více souvisejících

Princ Harry Meghan Markleová Netflix

Aktuálně se děje

před 1 hodinou

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Markéta Pekarová Adamová

Pekarová Adamová vyrazila do Pobaltí. Lotyšsko dá čtvrt miliardy na munici pro Ukrajinu

Předsedkyně Poslanecké sněmovny Markéta Pekarová Adamová (TOP 09) navštívila v rámci baltské cesty Lotyšsko. V Rize jednala s předsedkyní parlamentu Daigou Mieriņou o dalších způsobech podpory Ukrajiny a s premiérkou Evikou Siliņou o bezpečnostní i ekonomické spolupráci. Na místní vojenské základně navštívila také české vojáky pomáhající chránit východní křídlo NATO.

včera

včera

Pavel Novotný (ODS) na 29. kongresu strany

ODS rozhodne o osudu Pavla Novotného až po eurovolbách

Výkonná rada ODS bude v úterý 11. června rozhodovat o osudu starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného, jemuž kvůli některým vyjádřením hrozí vyloučení z vládní strany. Informovala o tom agentura ČTK. Rozhodnutí tak padne až po volbách do Evropského parlamentu. 

včera

Princ William se svou rodinou

Princ William obstál v těžké zkoušce. Spekulace jeho ženě na zdraví nepřidaly

Britskou monarchií v prvních měsících letošního roku otřásly diagnózy, které si vyslechli král Karel III. a princezna Kate. U obou členů královské rodiny byla odhalena rakovina. Oporou jim samozřejmě jsou nejbližší, důležitá je zejména role prince Williama. Následník trůnu se ale s atmosférou v Británii vyrovnával dost těžce. 

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

včera

Alexander De Croo

Moderátor po útoku na Fica vyzval k odstranění belgického premiéra

Belgický premiér Alexander De Croo podal ve čtvrtek stížnost na rozhlasového moderátora, který posluchače vyzýval k jeho "odstranění". Nejmenovaný moderátor, kterého vyšetřuje policie, se tak vyjádřil v souvislosti se středečním atentátem na slovenského premiéra Roberta Fica. 

včera

Rakušané se v Praze postarali o další senzaci, připsali si historické vítězství nad Finskem. Švédové překvapení nepřipustili

Dívat se na zápas hokejového MS v Česku, ve kterém hrají rakouští hokejisté, se hokejovým fanouškům vyplatí. Poté, co dokázali dostáhnout duel s Kanadou do prodloužení poté, co ve třetí třetině nastříleli pět branek, nyní zaskočili dalšího favorita turnaje a o Finy. Ti sice vedli 2:0, jenže vedení postupem času ztratili a co víc, v poslední vteřině dokázali zápas otočit zásluhou své životní trefy Benjamina Baumgartnera, který se postaral o rakouskou historickou výhru nad tímto severským soupeřem. To Švédové nadále jedou na vítězné vlně a po zdolání Kazachstánu 3:1 už se o nich může pomalu mluvit jako o čtvrtfinalistech.

Zdroj: David Holub

Další zprávy