Herečka otevřeně promluvila o TOP 09. Podívejte se

Praha - Herečka Dana Batulková po komunálních volbách usedla v zastupitelstvu městské části Praha - Koloděje. Od voleb ale v podstatě neměla nic na práci. Jak je to možné?

Dana Batulková, pětka na kandidátce hnutí Pro Prahu, se do sedmičlenného zastupitelstva městské části dostala díky preferenčním hlasům. Moc práce ale jako zastupitelka nemá. Volby se totiž budou v Kolodějích opakovat.

Důvodem je rázný krok zastupitelů TOP 09, o kterém Batulková hovořila v pořadu Všechnopárty na České televizi. "Moje politická kariéra začala, ale za týden skončila. Nás má být sedm zastupitelů a tři z TOP 09 řekli, že když se jeden z TOP 09 nestane starostou, tak Topka že u nás končí," řekl herečka. Starostou se totiž stal Zbyněk Passer z hnutí Pro Prahu.

Po rezignaci zastupitelů TOP 09 zůstali v zastupitelstvu jen čtyři. Ze zákona ale musí zastupitelstvo mít minimálně pět členů a volby se tak budou v létě opakovat.

Související

Inscenace V+W Revue v Městských divadlech pražských

Silvestra můžete oslavit netradičně v Městských divadlech pražských

Praha - Pokud nechcete trávit poslední den v roce před televizí či v klubu, můžete vyrazit do pražských divadel ABC a Rokoko. MDP letos na Silvestra chystají dvě představení - hudební V+W Revue v Divadle ABC a v Divadle Rokoko tragikomedii Happy End s Danou Batulkovou v hlavní roli. Obě inscenace se budou hrát od 15 a 19 hodin. Na návštěvníky čeká také přípitek a ohňostroj.
Dana Batulková a její věrná láska Abby

Dana Batulková a její věrná láska

Praha - Herečka Dana Batulková žije opět na svém rodném statku v Kolodějích, kde věnuje většinu svého volného času svým milovaným psům. Sama říká, že děti jsou už odrostlé, a ona se nemá pořádně s kým pomazlit. Za věrnou lásku a přátelství svých psů se jim odměňuje pravidelnými procházkami, skvělou péči a častými dárečky, kterými jim zpříjemňuje život.

Více souvisejících

Dana Batulková (herečka) top 09

Aktuálně se děje

před 25 minutami

před 34 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

Kamala Harrisová chce být prezidentkou USA a porazit Trumpa

Americký prezident Joe Biden se v neděli vzdal své snahy o znovuzvolení pod rostoucím tlakem svých demokratických kolegů a podpořil viceprezidentku Kamalu Harrisovou jako kandidátku strany, která se v listopadových volbách utká s republikánem Donaldem Trumpem. Ta je připravena výzvu přijmout a porazit kandidáta republikánů.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy