Topolánek, Bartoška a další. Bohatý nepřítel Babiše slavil

Bývalý šéf ČEZu Martin Roman uspořádal oslavu svých padesátých narozenin. Navzdory tomu, že se konala v Londýně, dorazila řada významných a překvapivých hostů.

Martin Roman je bývalým nejlépe placeným státním zaměstnancem, kterého premiér Andrej Babiš nemá příliš v lásce. V roce 2014 se přestěhoval i s rodinou do Londýna, kde se věnuje investicím.

Oslava jeho padesátin se proto logicky uspořádala právě tam, konkrétně v pánském klubu The Travellers na Pall Mall vedle Trafalgarského náměstí. A dorazili na ni překvapiví hosté.

Nechyběl například druhý nejbohatší Čech Radovan Vítek, expremiér Mirek Topolánek, herec Jiří Bartoška, píše MF Dnes. Nechyběli ani přátelé jiných vlivných lidí, například Radek Pokorný, blízký přítel expremiéra Bohuslava Sobotky, nebo developer Luděk Sekyra spojovaný s knězem Tomášem Halíkem.

Martin Roman Mirek Topolánek Jiří Bartoška

Aktuálně se děje

včera

Princezna Kate oznámila, že má rakovinu.

Princezna Kate řekla pravdu o nemoci kvůli hackerům, tvrdí expertka

Zítra uplyne přesně měsíc od chvíle, kdy princezna Kate oznámila světu, že u ní lékaři odhalili rakovinu. Stalo se tak po mnoha spekulacích. Podle české odbornice na britskou královskou rodinu by si manželka následníka trůnu nechala pravdu pro sebe, kdyby ji k reakci nedonutily okolnosti. 

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Aktualizováno včera

Josef Laufer

Zemřel legendární herec a zpěvák Josef Laufer

Českou uměleckou obec zasáhla v neděli smutná zpráva. Ve věku 84 let zemřel herec a zpěvák Josef Laufer. Informaci o jeho skonu přinesl deník Blesk. Laufer strávil poslední čtyři roky života na nemocničním lůžku v umělém spánku. 

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie.

Odejde František Straka ze Slovenska do Afriky? O jeho služby má prý zájem Gambie

V současnosti je bývalý kouč Sparty, Slavie i české fotbalové reprezentace František Straka zaneprázdněn svou další záchranářskou misí na Slovensku, kde tentokrát vede Michalovce a počíná si tam poměrně úspěšně. Mohlo by se však stát, že navzdory záchraně tohoto slovenského klubu ve slovenské první lize by Straka nemusel v tomto angažmá pokračovat v další sezóně. Zajímá se totiž o něj fotbalová reprezentace Gambie, kde před nedávnem skončil belgický stratég Sainflet.

včera

včera

Senát Spojených států bude o penězích pro Ukrajinu hlasovat 23. dubna

Senát, tedy horní komora amerického Kongresu, se připravuje dokončit proces schvalování pomoci Ukrajině, Izraeli a Tchaj-wanu. Hlasování je naplánováno na úterý 23. dubna, uvedl vůdce senátní většiny Chuck Schumer.

Zdroj: Julie Jarošová

Další zprávy