Praha - Komunsitická poslankyně Gabriela Hubáčková se ostře pustila do známého politologa a komentátora Lukáše Jelínka. Podle ní není ani živočichem, neboť ti jsou užiteční.
"Zřejmě horké léto působí i na Lukáše Jelínka. Budeme mu říkat člověk, neboť tak také přišel na svět. O kvalitách tohoto člověka však můžeme polemizovat. Jeho často velmi účelové komentáře byly většinou velmi smířlivé k ČSSD. Tentokrát však své vyfasoval i europoslanec Jan Keller. Prý chrání naše chudé před cizími chudými. Hůř dopadl poslanec KSČM Ing. Jiří Dolejš. Patrně vůbec nemusel vystudovat vysokou školu. Tento ekonomicky zaměřený odborník strany, která se udržuje neustále na třetím stupni popularity a oblíbenosti u občanů, je pro Lukáše Jelínka pouze komunistickým živočichem," naštvala se na sociální síti.
"Je vcelku pochopitelné, že lidé žijící v České republice chtějí žít v míru, bez násilí a terorismu. Možná až přestane toto parné léto, mohl by Jelínek přehodnotit své hodnocení lidí, které zase tak důvěrně nezná. A i v tomto horkém létě by mohl zabrousit do odborné literatury a hledat v ní důvody pohybu emigrantů a hledat příčiny válek teroristických útoků a hrůz, které ve své zemi prožívají," dodala.
"Ano, utíkají před válkou, bídou, terorismem. Přesto si však myslím, že na řešení této situace by se měly podílet i velmoci, jako USA. Řešení by mělo zaznít na půdě OSN a především by pomoc měla být poskytnuta zemím, odkud utečenci pocházejí. I když si Evropa přerozdělí počty uprchlíků, není to v podstatě konzistentní náprava současného stavu. Nejen předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip, ale velké množství občanů nijak nadšeně neaplaudují sudetským Němcům," pokračuje komunistka.
"Možná by Lukáš Jelínek měl oslovit ty, kteří byli v tzv. Sudetech vyhnáni ze svých domovů a sudetští Němci se nerozpakovali žít v místech, která byla poskvrněna neštěstím a pláčem vyhnaných. Nazvat Lukáše Jelínka živočichem by bylo mylné, protože živočich může být užitečný a tento pán je pouze nenávistný, poplatný Bůh suď komu, a rozhodně mu nelze upřít mistrovství v překrucování a snaze urazit toho, s kým nesouhlasí, za každou cenu," uzavřela.
Související
KSČM: Zemanův návrh je diskriminační
Gabriela Hubáčková , Lukáš Jelínek -
Aktuálně se děje
před 24 minutami
Natankujte ještě dnes. Od zítřka ceny pohonných hmot prudce vzrostou
před 31 minutami
OBRAZEM: Pardubice po 14 letech slaví hokejový titul. Trefil ho Červenka
před 1 hodinou
Kim Čong-un ocenil severokorejské vojáky, kteří na Ukrajině raději spáchali sebevraždu
před 3 hodinami
Německo drží nelichotivý trend. Výrazně se zhoršila i Británie
před 4 hodinami
Život na Kubě se v tichosti hroutí. V zemi kolabují základní pilíře společnosti, varuje koordinátor OSN
před 5 hodinami
Jak na bezpečné pálení čarodějnic? Hasiči vydali důležitá doporučení
před 6 hodinami
Bydlí v obecním bytě, chce legalizovat své černé stavby. Mrázová čelí výzvám k rezignaci, Babiš to neřeší
před 7 hodinami
Modžtaba Chameneí vydal další ostré prohlášení. Trumpovi ustupovat nehodlá
před 7 hodinami
USA řeší zásadní otázku: Pokud je "86 47" trestný čin, skončí za mřížemi tisíce lidí?
před 8 hodinami
Otevření Hormuzského průlivu, ale za vysokou cenu. Co obsahuje nový íránský mírový návrh zaslaný USA?
před 9 hodinami
Timmy míří ke břehům Švédska. Skončí v čelistech kosatek, nebo se utopí, varují vědci. Dánsko se od něj distancuje
před 10 hodinami
Pentagon zvažuje, že stáhne 40 000 amerických vojáků z Německa
před 11 hodinami
EU čelí nečekanému problému. Zjistila, že vůbec neví, kolik má ropy
před 12 hodinami
Cena ropy dál prudce roste. Je nejvyšší za poslední čtyři roky
před 13 hodinami
Problematický aspekt počasí v Česku. Řeší se opakovaně a už i letos
včera
Trump už se nahlas hlásí ke královské rodině. Mohou za to britští novináři
včera
Babiš je na první cestě mimo EU. V Ázerbájdžánu jednal o dodávkách ropy a plynu
včera
Ledecká půjde do další zimní sezóny bez lyžařských koučů Gampera a Banka
včera
Obchody nemají na vybranou. V květnu se jednou musí řídit zákonem
včera
Policisté hledají výtržníka. Odjíždějícímu autobusu pražské MHD rozbil dveře
Pražská policie už od začátku minulého týdne pátrá po muži, který nestihl nastoupit do autobusu městské hromadné dopravy a ve vzteku rozbil jeho dveře. Způsobil tak škodu ve výši přes 20 tisíc korun.
Zdroj: Jan Hrabě