Praha - Kromě toho, že je modelka Iveta Lutovská (26) jednou z našich nejstarších Miss, pyšní se i výškou 181 cm, ve které ji konkuruje snad jen o centimetr vyšší Diana Kobzanová. Právě výška ale Ivetu občas trápí, miluje totiž vysoké podpatky a někdy má pocit, že vypadá jako žirafa.
"Obvykle, když jdu do společnosti, volím boty na vysokém podpatku. Líbí se mi, jak krásně prodlužují nohy. Někdy je to ale na škodu. Proti ostatním pak dost vyčnívám," svěřila se Korzu modelka, která často i bez deseticentimetrových podpatků převyšuje všechny přítomné muže.
Když má proto možnost, volí raději boty bez podpatku. Na běhání po městě jsou prý i mnohem praktičtější. "Na obyčejný den, kdy mám volno, si vybírám boty bez podpatku. Musím toho obvykle hodně oběhat a zařídit a uznejte sami, že běhat po kostkách v jehlových podpatcích není zrovna pohodlné. Proto volím raději sportovnější boty nebo v létě nějaké sandálky."
Stejně jako devadesát procent žen i Iveta na botách ulítává. Kolik jich má ani nedokáže spočítat. "Nikdy jsem se o to nepokoušela a ani to neumím odhadnout. Některé boty mám totiž v Třeboni, jiné v Praze a další, asi pět párů, se mnou dokonce stále cestují v kufru auta. Mám je na módní přehlídky," vypočítává modelka.
Iveta také prozradila, že jedny boty jí koupil její přítel Radovan Hynek (35), se kterým bude letos už osm let. "Koupil mi je k narozeninám, a dokonce trefil i velikost. Měla jsem z nich velkou radost," pochlubila se letošní Česká Miss, kterou na konci června čeká pracovní cesta do Keni, kam poveze jako tvář nadace Adra léky pro nemocné děti.
Související
Iveta Lutovská bude v létě bez přítele!
Aktuálně se děje
před 10 minutami
Internet po celém světě opět kolabuje. Cloudflare hlásí problémy, výpadky má LinkedIn, X nebo Zoom
před 54 minutami
Putin v Indii vyjednává jednu dohodu za druhou. Země obnoví dodávky paliv z Ruska
před 1 hodinou
Putin: Rusko se za každou cenu zmocní celého Donbasu
před 2 hodinami
Počasí způsobí problémy řidičům či chodcům. Platí výstraha
před 2 hodinami
Opozice zpochybňuje Babišovo řešení. Měl Agrofert prodat, zní od Pirátů
před 3 hodinami
Rusko má kapacity napadnout nejen Evropu. Rádo jich využije, když vycítí slabost
před 3 hodinami
S Turkem ve vládě nemá problém pouze prezident, ukázal průzkum
před 4 hodinami
Merz na poslední chvíli mění plány. Nečekaně pojede kvůli Ukrajině do Bruselu
před 6 hodinami
Počasí o víkendu: V noci bude mrznout, přes den se citelně oteplí
včera
Pavel v úterý jmenuje Babiše premiérem
včera
Britský expert pro EZ: Globální potravinová bezpečnost bude stabilní, rizikem ale zůstává Putin
včera
Babiš oznámil, že se navždy vzdá Agrofertu
včera
New York Times podává žalobu na Pentagon a Hegsetha
včera
Letadlo se Zelenským pronásledovaly záhadné vojenské drony
včera
Je naprostá iluze věřit, že by Rusko mohlo na Ukrajině prohrát, prohlásil belgický premiér
Aktualizováno včera
Na Hrad dorazil Zůna, Šebestyán a Macinka. Jmenování Turka ministrem není pravděpodobné, řekl Pavel
včera
Macron tajně varoval evropské lídry: Existuje šance, že USA zradí Ukrajinu a Evropu
včera
Amerikou hýbe očkovací kauza: Po vakcíně zemřelo 10 dětí, tvrdí úřady. Důkazy ale nikdo nemá
včera
Král Karel III. pronesl vzácné prohlášení k Ukrajině. Odsoudil Rusko
včera
Zemřel světově proslulý kostýmní výtvarník Theodor Pištěk
Českou uměleckou scénu zasáhla smutná zpráva. Ve věku 93 let zemřel světově proslulý kostýmní výtvarník Theodor Pištěk, držitel Oscara, Césara či Českého lva. Proslavila ho zejména úspěšná spolupráce s oscarovým režisérem Milošem Formanem.
Zdroj: Jan Hrabě