Praha – Skoro to vypadá, že předseda ČSSD Bohuslav Sobotka smutní, protože mu po zveřejnění jeho čísla přišlo málo zpráv. Oproti tomu Miroslav Kalousek prý maže stovky sms. Jejich čísla spolu s desítkami dalších zveřejnila skupina Ztohoven.
Během několika hodin se telefonní čísla poslanců, vlády i prezidenta rozšířila po sociálních sítích. Pro předsedu sociální demokracie to ale nic moc neznamená. Moc lidí mu totiž nepíše.
"Bilance akce Zhotoven: Nic moc. Žádný velký zájem jsem nezaznamenal, lidi mají nejspíš úplně jiné starosti. Dostal jsem od rána 5 sms. 2 vyjadřují podporu opoziční politice ČSSD a našemu souboji s Nečasovou vládou, jedna sms dodatečně gratuluje k úspěchu v krajských volbách, další vyjadřuje zklamání z veta prezidenta republiky a v té poslední sms se mě nějaký občan ptá, jak se mám," napsal Sobotka.
Telefonní číslo prý měnit nehodlá. Proč taky. Lidé ho ve zprávách chválili a navíc mu nezavařili telefon jako ministru financí Kalouskovi /TOP09/. Ten čelí stovkám nadávek i výhružek. Jak ale uvedl pro média, své číslo také nemíní měnit.
Související
Petr Pavel vytáhl trumf v boji o Hrad. Vrátím na něj odcizenou standartu, vzkázal
U Stalina zaplály ohně: Skupina Ztohoven zapálila bronzové mísy na Letné
Aktuálně se děje
před 31 minutami
Svět zasáhne silné El Niño, varuje WMO. Počasí může letos lámat rekordy
před 1 hodinou
Odchod Spojených arabských emirátů z OPEC otřásl světem. Proč je tak významný?
před 2 hodinami
Estonsko chce, aby Evropská unie zakázala vstup ruským vojákům
před 3 hodinami
Ruská přehlídka ke Dni vítězství bude poprvé po 20 letech bez vojenské techniky. Důvod ministerstvo tají
před 3 hodinami
Řítí se svět do další ekonomické krize? Tentokrát by se neodehrála stejně, jako ta předchozí
před 5 hodinami
Předpověď počasí: Co přinese první květnový prodloužený víkend?
včera
Exředitel FBI zveřejnil fotku mušlí na pláži. Vyhrožuje Trumpovi, prohlásilo ministerstvo a zažalovalo ho
včera
Politico: Válka v Íránu odhalila zásadní trhliny v obranyschopnosti NATO
Aktualizováno včera
OBRAZEM: Češi se rozloučili s hercem Janem Potměšilem. Na mši mohl dorazit kdokoliv
včera
EP schválil obří, dvoubilionový rozpočet. Kde na něj vzít? Zdaňte hazard, kryptoměny a Google, navrhují poslanci
včera
Velryba Timmy byla vyproštěna, míří do Severního moře. Vědci se stále neshodnou, zda přežije
včera
Rána pro organizaci, vítězství pro Trumpa. Spojené arabské emiráty oznámily, že vystoupí z OPEC
včera
Teherán mě informoval o kritické situaci, Írán je ve stavu kolapsu, tvrdí Trump
včera
Svět přijde kvůli válce s Íránem o bilion dolarů. Ropné společnosti si ale namastí kapsy
včera
EU schválila povinné čipování psů a koček, zavádí minimální standardy pro jejich chov
včera
Mrazivé počasí se vrací, varovali meteorologové. Bude až šest stupňů pod nulou
včera
Trump po střelbě opět kope kolem sebe. Sám si dělá srandu ze smrti jiných
včera
Írán ponížil Spojené státy, prohlásil Merz
včera
Hormuzem proplula loď s vazbami na miliardáře z okolí Putina
včera
Muž zachytil vír na Kroměřížsku. Tornádo to nebylo, experti prozradili detaily
Pondělní video neobvyklého víru z Kroměřížska zaujalo meteorology, kteří se rozhodli lidem vysvětlit, co je na záběrech zachyceno. O tornádo totiž nejde. Podle dostupných informací šlo o takzvaného čertíka, respektive raráška.
Zdroj: Jan Hrabě