Praha - Manželka úhlavního nepřítele Romana Housky Petra Paroubková okomentovala na sociální síti jeho smrt. A servítky si rozhodně nebrala.
Houska, který je považován za vlivného zákulisního hráče severočeské ČSSD, označila za mafiána. "Byl kontroverzní. Ale jak nazvete člověka, který se choval jako on? Sorry za upřímnost," napsala dále v komentářích, které zveřejnil Blesk.cz.
Líto jí jeho smrti nijak není. Naštval prý hodně lidí. "Podle všeho v tom jel s Novákem taky. A taky s Koudou," dodala.
Novákem je míněn exsenátor ODS, který byl za korupci odsouzen ke dvěma letům nepodmíněně. Dnes v rámci trestu také uklízí teplický fotbalový stadion.
Pavel Kouda byl zase náměstkem Jany Vaňhové v době, kdy byla hejtmankou. Vaňhová byla partnerkou zavražděného Housky. Kouda je stíhán kvůli údajné manipulaci s veřejnými zakázkami v rámci Ústeckého kraje, který je označován za velmi korupční prostředí.
Jiří Paroubek byl silným kritikem Romana Housky a jeho partnerky. Se zastřeleným politikem se dokonce několikrát soudil. K jeho smrti řekl, že cítí soustrast s Janou Vaňhovou, ale dodal k tomu, že Houska žil, jak žil a podle toho možná zemřel.
Související
Je to děsivé, bojím se jich. Petra Paroubková promluvila o svém muži a Babišovi
Nelegální příjmy Paroubka? Policie nebude dál řešit výrok jeho exmanželky
Petra Paroubková , Roman Houska (zavražděný člen ČSSD)
Aktuálně se děje
před 17 minutami
Jako dítě Orbána miloval, teď se ho chystá sesadit. Kdo je Péter Magyar?
před 1 hodinou
Rozhodující volby v Maďarsku jsou za dveřmi. Blíží se konec šestnáctileté éry Orbána?
před 1 hodinou
Putin a Zelenskyj se dohodli na dočasném příměří v období Velikonoc
před 2 hodinami
Írán zveřejnil seznam požadavků, které jsou pro Trumpa nepřijatelné. USA přišly s vlastním plánem
před 2 hodinami
Na Špicberkách zemřel polárník Jakeš. Tělo se našlo v ledovcové trhlině
před 3 hodinami
Izraelská armáda mohutně útočí v Libanonu. Žádné příměří neplatí, tvrdí Netanjahu
před 4 hodinami
Politico: Trump se pohádal s Ruttem, pohrozil spojencům odvetnými kroky
před 4 hodinami
Islámábád se uzavírá, úřady vyhlásily volno. Do Pákistánu míří americká a íránská delegace
před 6 hodinami
Páteční počasí přinese zajímavou situaci, avizují meteorologové
včera
Ve StarDance už nezbývá žádné místo. Poslední hvězdou je Vojta Dyk
včera
Obchody se o některých svátcích podřizují zákonu. Mohlo by se to změnit
včera
Další z obviněných v kauze pardubického útoku skončil ve vazbě
včera
Pravda o projevech změny klimatu v Česku. Nejde jen o rostoucí teploty
včera
Žena spáchala atentát. Před sto lety chtěla zabít Mussoliniho
včera
Ministerstvo výrazně snížilo cenový strop na pohonné hmoty
včera
USA z NATO nemohou jen tak vystoupit, připomíná americký senátor. Trump k rozvázání smlouvy nemá pravomoci
včera
Pavel: Trump v posledních týdnech poškodil důvěryhodnost NATO více, než Putin za celé roky
včera
Strop na pohonné hmoty s cenami zatím příliš nepohnul. Analytik prozradil, jaký očekává další vývoj
včera
Pokud nedodržíte dohodu, zahájíme vojenskou akci, jakou svět dosud neviděl, vzkázal Trump Íránu
včera
USA nejsou jediné, kdo kvůli příměří nešetří sebechválou. Skutečný vítěz ale leží jinde
Zatímco se svět snaží zorientovat v tom, čeho bylo úterním oznámením o příměří mezi USA a Íránem skutečně dosaženo, jedna mocnost se podle webu The Guardian již nyní jeví jako jasný vítěz. Čína sklízí uznání za to, že dotlačila Írán k jednacímu stolu, čímž výrazně posílila svou roli klíčového regionálního zprostředkovatele. V čínských médiích se objevují komentáře, které Peking vykresluje jako „dospělého v místnosti“, jenž dokáže řešit mezinárodní krize zodpovědněji než západní mocnosti.
Zdroj: Libor Novák