Praha - V Řevnici u Prahy se v ulici Československé armády stala v sobotu odpoledne dopravní nehoda. Dvě vozidla se srazila, jedno skončilo v poli. Herečka Jana Švandová zůstává po včerejší dopravní nehodě ve střešovické nemocnici. Jak jsme vás informovali, do jejího vozu narazilo u Řevnic nedaleko Prahy jiné auto. Podle policie herečka za nehodu nejspíš nemohla.
Šestašedesátiletá herečka se teď ve společnosti nejspíš nějakou dobu neobjeví. Záchranka ji včera po sedmé večer přivezla do střešovické nemocnice. A zůstává tam i dnes.
Nehoda se stala nedaleko domu Jany Švandové. Do auta herečky narazila tato malá dodávka, kterou řídil čtyřiadvacetiletý mladík. Pravděpodobně nepřizpůsobil svou jízdu stavu a povaze vozovky a povětrnostním podmínkám.
Na mokré silnici dostala dodávka smyk a srazila se s autem Švandové. Srážku odnesli zraněním oba řidiči. Zranění byla lehčího rázu, šlo o pohmožděniny krční páteře.
Auto herečky má přední část zničenou, ale ochránilo ji před vážnějším zraněním. O tom kdy bude známá herečka z nemocnice propuštěna, by se mělo rozhodnout během zítřka.
Jana Švandová se narodila roku 1947 v Praze. Jejím prvním povoláním byla archeologie, pak se ale dala na hereckou dráhu. Má za sebou desítky divadelních i filmových rolí. Byla také první českou celebritou, která pózovala pro světově známý pánský magazín.
Související
Kdo koupí Janě Švandové deset prstenů? V hotelu Hilton byl představen nový projekt WITH U
Divadlo Na Fidlovačce obnovuje hned dvě úspěšné komedie a zkouší muzikál
Aktuálně se děje
před 42 minutami
Rusko podniklo masivní útok na Kyjev
před 2 hodinami
Počasí na Silvestra a Nový rok. Na hory může dorazit sněhová nadílka
včera
Obchody už budou otevřené až do Silvestra. Zákon je ovlivní zase za několik dní
včera
Fotbalová liga hlásí první zimní přestupy. Posily vítají Plzeň, Olomouc i Pardubice
včera
Zelenského a Trumpa čeká další jednání. Nejspíš ho stihnou do konce týdne
včera
Hřib bude mít jednoho vyzyvatele. Piráti si zvolí i místopředsedy
včera
Babiš odhalil, že mu volal americký prezident Trump
včera
Počasí jako v létě. Na Islandu zažili velmi neobvyklé Vánoce
včera
Za smrt Perryho nese vinu i druhý lékař. Za mříže ale nemusí
včera
Slovensko poprvé reagovalo na ruský zásah lodi v přístavu na Ukrajině
včera
Zeman se opřel do Fialy, jeho vlády i prezidenta. Pavla ale zároveň i ocenil
včera
Vražda na Štědrý den. Muž ve Vratimově připravil o život známého
včera
Pohonné hmoty jsou nejlevnější za čtyři roky. A může být ještě lépe
včera
Odveta za vraždění křesťanů. Trump nařídil útok proti teroristům v Nigérii
včera
Praha hlásí velké problémy v železniční dopravě. Vlaky nabírají zpoždění
včera
Rusové při útoku na Oděsu poškodili loď pod vlajkou Slovenska
včera
Ukrajina jedná neustále. Zelenského čeká další setkání s Trumpem
včera
Dívka z Olomoucka zastřelila matku. Hrozí jí až výjimečný trest
včera
Počasí přinese o víkendu silné noční mrazy, během dne se oteplí
25. prosince 2025 21:05
Lidé si přejí, aby původce zla zemřel, vzkázal Zelenskyj ve vánočním projevu Putinovi
Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj ve svém vánočním projevu vyslal světu i Kremlu velmi silný vzkaz, ve kterém se zdánlivě vyjádřil k osudu Vladimira Putina. V emotivním videu Zelenskyj prohlásil, že i když Rusko přineslo Ukrajině nesmírné utrpení, nedokázalo zlomit jednotu ani víru ukrajinského národa. V narážce na ruského vůdce uvedl, že v myslích mnoha lidí dnes rezonuje jediné přání, aby onen původce zla zahynul, ačkoliv v modlitbách k Bohu Ukrajinci žádají o něco vyššího – o mír, za který bojují a který si zaslouží.
Zdroj: Libor Novák