Praha - Zdá se, že mladé české hvězdičky objevily novou zábavu ve stylu "Budeme kandidovat ve volbách, o politice sice nic nevíme, ale určitě to bude hrozně super věc." Jak jinak si totiž vysvětlit, že se do politiky řítí i nejmladší česká pornoherečka?
Když blogerka Dominika Myslivcová (21) oznámila kandidaturu v krajských volbách jako nestraník za Úsvit a Blok proti islamizaci, vyvolalo to ve společnosti spoustu pozdvižení a Dominika se nesetkala s příliš pozitivními reakcemi. Už jen proto, že byla tváří kampaně HateFree proti nenávisti, což se s kandidaturou v Úsvitu a Bloku proti islamizaci naprosto vylučuje. Asi holt už neví, jak na sebe upozornit.
A další hvězdičkou v řadě je známá provokatérka – pornoherečka Lady Dee neboli Drahomíra Jůzová (19). Ta se dosud prezentovala jako "nejmladší česká pornoherečka", ale zdá se, že změnila taktiku. Lépe totiž bude znít "nejmladší česká pornopolitička".
"Dominika Myslivcova kandiduje za Úsvit. Já budu kandidovat za KDU-ČSL. Už jednám o podmínkách spolupráce," napsala si na Facebook Lady Dee, která si zřejmě myslí, že kandidatura ve volbách je nový trend zábavy mezi mladými. Kdo totiž někdy slyšel jakýkoli rozhovor s Lady Dee, moc dobře ví, že o nějaké intelektualitě a vyjadřování na úrovni nemůže být ani řeč... A kdo bude proboha další?
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Vance do Švýcarska neletí. Dnešní mírové rozhovory s Íránem byly na poslední chvíli zrušeny
před 2 hodinami
Moskva selhala. Mohutný ukrajinský útok rezonuje Ruskem, nespokojenost lidí roste
před 4 hodinami
Tropy i bouřky. Počasí do konce týdne bude typicky letní
včera
Na Hradě budou k vidění korunovační klenoty. První uvidí výstavu školáci
včera
Čechům se vzdálil postup ze skupiny. Pasivitou ztratili nadějně rozehraný zápas s JAR
včera
Víkendová předpověď počasí slibuje i bouřky. Hrozit mají i v úvodu dalšího týdne
včera
Olomouc se rozloučila se statečnou Mašínovou. Bratr z USA nepřijel
včera
Smír ukončil spor ohledně filmu Sbormistr. Dohodu potvrdil soud
včera
Novinky o počasí. Meteorologové aktualizovali výstrahu před vedry
včera
V Bruselu se jedná o Ukrajině. Rutte poslal Rusku rázný vzkaz, USA ocenily evropskou podporu Kyjeva
včera
Macinka udělil medaili Klausovi, pro kterého dříve pracoval
včera
Revoluce v očkování proti chřipce: Na světě je zbrusu nová moderní vakcína
včera
Pokud bude hořet Ukrajina, bude hořet i Moskva, prohlásil Zelenskyj po masivním útoku na ruskou rafinérii
včera
USA jsou připraveny okamžitě obnovit vojenské akce a zavést blokádu Íránu
včera
Hegseth ostře zkritizoval evropské spojence. Pentagon přehodnotí přítomnost amerických sil v Evropě
včera
Fatální chyba. Diplomat řekl, proč se Zelenskyj nesmí setkat s Putinem v Moskvě
včera
Tálibán zakázal mobilní telefony
včera
Ukrajina podnikla největší dronový útok na Moskvu za poslední dva roky
včera
Memorandum o porozumění. Co obsahuje čtrnáctibodový dokument podepsaný Trumpem i Íránem?
včera
Trump podepsal se zástupci Íránu čtrnáctibodovou mírovou dohodu
Americký prezident Donald Trump podepsal se zástupci Íránu čtrnáctibodovou dohodu, která má podle jeho slov odvrátit hrozbu celosvětové hospodářské deprese. Podle vyjádření vysokých představitelů Spojených států přináší tento krok zemi zásadní úspěch, přestože obsahuje citelné politické i finanční ústupky vůči Teheránu. Cílem ujednání je mimo jiné znovu plně otevřít Hormuzský průliv.
Zdroj: Libor Novák