Praha - Dopis na rozloučenou od Ivety Bartošové pro jejího syna Artura už je v rukou policie. Tvrdí to bulvární Blesk.cz s odkazem na fotografie policistky. Zajímavé je, proč dopis odnášela tak okatě.
V podvečer dorazila k domu zesnulé zpěvačky policie, která za přítomnosti Josefa Rychtáře v místě setrvala delší dobu. Poté, když policisté vyšli ven, odnášela si jedna z kriminalistek podle bulváru dopis, který zanechala zpěvačka pro svého syna.
Tento dopis poutal zájem médií především proto, že na něj Rychtář připsal vlastnoručně datum 25. 4., tedy několik dní před sebevraždou Bartošové, která se zabila skokem pod vlak. Pro TV Prima pak manžel zpěvačky prohlásil, že dopis ten den našel a chtěl si to datum zaznamenat. To vyvolalo otázku, proč se nesnažil vyhledat odbornou pomoc.
Na fotografiích Blesku je zajímavé, že policistka, která měla být i při ohledání místa, kde se zpěvačka zabila, odnáší psaní velmi okatě a nijak se ho nesnaží zakrýt, takže přítomný novinář neměl vůbec problém list v jejích rukou zachytit.
Iveta Bartošová zemřela v úterý poté, co skočila pod vlak v pražské Uhříněvsi. Bylo jí 48 let. Zemřela přesně v den narozenin Rychtáře. Před smrtí napsala celkem dva dopisy. Ten druhý byl pro jejího manžela. Ten policie zabavila již dříve.
Související
Rychtáře sebrala policie! Strach o život jeho exmanželky
Rychtář řádil. Do domu své ženy nesmí, tak si vzal troubu a mrazák
Josef Rychtář , Iveta Bartošová
Aktuálně se děje
včera
Rusko přitvrzuje. Kreml zpřísnil své územní požadavky, Putin je ochoten jednat až po ovládnutí Doněcké oblasti
včera
Lavrov se po téměř roce sejde s Rubiem. Chce, aby mu vysvětlil Trumpovy výroky o míru
včera
Guardian: Coca-Cola, Mondelēz, Danone či Ferrero bojují proti zdravému stravování vleklými žalobami
včera
Pavel poprvé vetoval Babišově vládě zákon. Sněmovně vrátil spornou novelu rozpočtových zákonů
včera
Hútíové oznámili blokádu Báb al-Mandab, klíčové objízdné trasy Hormuzského průlivu
včera
Trump schválil dohodu, která umožní Saúdské Arábií obohacovat palivo pro jaderné reaktory
včera
Po zásahu na pražském magistrátu policie obvinila šest lidí a dvě firmy
včera
Írán podporuje Čína i Rusko. Podle Hegsetha je ale na kolenou
včera
„Nikdo nás nezachrání před bombami ani režimem.“ Jak se žije lidem v Íránu pod každodenními nálety?
včera
Francie jako první země v EU zakáže přístup na sociální sítě dětem mladším 15 let
včera
Zelenskyj pod tíhou protestů odvolal Syrského. Fedorov se do funkce nevrátí
včera
Počasí moc léto nepřipomíná. Podle meteorologů to v srpnu nebude lepší
21. července 2026 22:02
WHO: Vedra nejsou jednorázový, ale trvalý problém. Za čtyři roky zabila jen v Evropě 200 tisíc lidí
21. července 2026 20:49
Lukašenko čelí rostoucímu tlaku ze strany Putina. Do války s Ukrajinou se mu ani trochu nechce
21. července 2026 19:37
Nový žebříček: Nejsilnější pas světa má asijský stát. USA se rapidně propadly, lépe je na tom i Česko
21. července 2026 18:24
Nespokojenost na Ukrajině narůstá. Lidé hrozí neomezenými protesty, žádají výměnu Syrského za Fedorova
21. července 2026 17:01
Kanada hasí požáry i nový skandál. Domorodé kmeny údajně nikdo nevaroval, evakuovat se musely samy
21. července 2026 15:52
Na pražském magistrátu zasahuje policie, údajně měla několik osob zadržet
21. července 2026 14:40
Novým britským ministrem zahraničí je zastánce ochrany klimatu. Bílý dům se bouří, Londýnu poslal varování
21. července 2026 13:22
Češka nesla na pláži v Chorvatsku slunečník. Zasáhl ji blesk, v nemocnici bojuje o život
Na pláži v chorvatské Bašce na ostrově Krk došlo v ranních hodinách k vážnému zranění ženy, kterou během silné bouřky zasáhl blesk v momentě, kdy nesla slunečník.
Zdroj: Libor Novák