Lukáš Hakoš spáchal sebevraždu. Zázračné dítě a úspěšný podnikatel měl 31 let

Lukáš Hakoš měl od dětství nakročeno k tomu, aby byl zázračným dítětem. Už v devíti letech si psal s Billem Gatesem a navrhnul mu, jak vylepšit Microsoft Outlook. Později založil úspěšnou firmu Clever Monitor, se kterou dobyl svět marketingu. Nakonec ale před několika dny spáchal sebevraždu. V pouhých 31 letech.

Přidejte svůj názor 61 komentářů

Lukáš Hakoš
doporučujeme

To, co vypadalo jako pohádkový sen, se proměnilo v tragédii. Firma Clever Monitor spolupracovala s BMW, studiem Walt Disney nebo NASA. O peníze, slávu ani úspěch neměl Hakouš nouzi. A rodinný život mu také fungoval. Měl manželku a roční dcerku. Přesto si před několika dny vzal život.

Jak se totiž ukazuje, ne vše bylo tak růžové, jak původně vypadalo. Clever Monitor neplatil zaměstnancům ani dodavatelům, do insolvenčního řízení se přihlásily desítky subjektů, a navíc byly některé skvěle vypadající reference vymyšlené, tvrdí server info.cz.

Ačkoliv firma otvírala pobočky po celém světě, rok co rok se dostávala do stále větší ztráty. Údajně měla napůjčováno přes 68 milionů korun. A začala padat trestní oznámení.

"V únoru se Clever Monitor rozhodl vstoupit na trh firemních dluhopisů. Jejich emise činila objem 100 milionů korun a navíc byly nekryté. V květnu tak bylo proti firmě zahájeno insolvenční řízení. A to na návrh bývalých zaměstnanců, kteří se dožadovali nevyplacených mezd," tvrdí server.

Hakoš navíc údajně téměř vůbec nespolupracoval a firma skončila na dně. Na účtech v bance zůstalo jen 201 korun. Podle serveru Info.cz se Lukáš Hakoš proto rozhodl spáchat sebevraždu. Nechal po sobě manželku Helenu a roční dcerku Emily.

Loading...
Vstupte do diskuze (61)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Lékař Barták si má odsedět dalších osm let. Dali byste mi i trest smrti,…

15.10.2019 13:27 Za plánování tří vražd a vydírání dnes soud v Liberci potrestal lékaře Jaroslava Bartáka osmi lety…

Brutální zbití číšníka v Praze: Soud jednomu z Nizozemců snížil trest

15.10.2019 12:55 Aktualizováno Bratři Armin a Aräsh Nahviovi z Nizozemska si odpykají 5,5 roku a pět let vězení za loňské brutální…

Před soudem v Plzni stanul muž. Z fotbalistů vylákal miliony, tvrdí…

15.10.2019 11:53 Několik milionů korun údajně vylákal od českých fotbalových hvězd čtyřiatřicetiletý Čeněk Pazderka,…

Genderová rovnost? Česko má ostudu, v žebříčku zemí EU se prudce propadlo

15.10.2019 11:50 Aktualizováno Česko je v zajištění rovných příležitostí a podmínek pro ženy a muže pod průměrem EU. V žebříčku 28…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama