PRAHA - Aktuální dopravní omezení v hlavním městě Praze.
Praha 2Do 15. 9. 2009 bude z důvodu testování vlivu uzavírky na zklidnění dopravní situace uzavřen pravý jízdní pruh v Legerově ulici, a to v úseku mezi ulicemi Rumunskou a Boženy Němcové.
Praha 5Do 10. 5. 2009 do 17.00 bude kvůli výstavbě protipovodňových opatření v ulici Žitavského silnice ve směru z centra zúžena na jeden jízdní pruh. V uvedených místech se můžou tvořit kolony vozidel.
Do 12. 9. 2009 do 22.00 je kvůli výstavbě městského okruhu zúžena vozovka ve Strakonické ulici na dva jízdní pruhy. Uvedené omezení je v úseku mezi ulicemi Spodní a K Přehradám.
Praha 6Do 15. 4. 2009 do 02.00 budou probíhat stavební práce na nové části jižní vozovky v napojení na stavbu ŘSD a výstavbu odbočovacích pruhů na křižovatce Karlovarská - Drnovská. Uvedená omezení se dotknou provozu v Karlovarské ulici, a to v úseku mezi ulicemi K Mohyle a Netřebská.
Do 7. 5. 2009 do 16.30 bude kvůli opravám tramvajové tratě uzavřen levý jízdní pruh v ulici Bělohorské, a to v úseku mezi Falckou a Ankarskou ulicí.
Do 30. 6. 2009 do 02.00 bude z důvodu výstavby městského okruhu a přeložky inženýrských sítí neprůjezdný jeden jízdní pruh v místech, kde se křižuje ulice Na Valech s ulicí Badeniho.
Do 31. 7. 2009 do 18.00 bude kvůli rekonstrukci světelné signalizace v Patočkově ulici vedena doprava na vjezdu i výjezdu do Strahovského tunelu pouze jedním jízdním pruhem.
Praha 7Do 30. 9. 2009 do 18.00 bude z důvodu pokračujících prací na budování městského okruhu obousměrně uzavřena ulice Milady Horákové, a to v úseku mezi ulicemi Badeniho a U Sparty. Doprava bude převedena na provizorní komunikaci.
Do 31. 12. 2009 do 23.00 bude kvůli výstavbě tunelu Blanka obousměrně uzavřena ulice Milady Horákové v úseku mezi ulicemi Svatovítská a Pelléova. Objízdná trasa vede ulicemi Svatovítská a U Brusnice.
Do 1. 1. 2010 je z důvodu nového dopravního značení zakázáno odbočování z ulice U Výstaviště do ulice Za elektrárnou a Bubenská, a dále z ulice Za elektrárnou do ulice Partyzánská.
Praha 8Do 31. 12. 2009 do 22.00 bude kvůli pracím na plynovodu uzavřen jeden jízdní pruh v Obslužné ulici, a to v úseku mezi ulicemi Ústeckou a Na Šubě.
Do 31. 12. 2009 do 22.00 bude kvůli pracím na plynovodu uzavřen jeden jízdní pruh v ulici U Jízdárny, a to v úseku mezi ulicemi Před Sokolovnou a Tušimická.
Praha 10Do 30. 6. 2009 do 09.00 budou probíhat práce na silnici v ulicích Na Lázeňce, Za Lázeňkou a Martinově, a to v úseku ohraničeném ulicí Nezdovou.
Do 30. 6. 2009 do 09.00 budou probíhat práce na inženýrských sítích v ulici Nad Mlýnským potokem.
Praha 13Do 27. 4. do 03.00 bude kvůli výstavbě oplocení a protihlukové stěny a vytvoření koridoru pro chodce uzavřen jeden jízdní pruh v Bucharově ulici, a to v úseku mezi ulicemi Nárožní a Rozvadovská spojka.
Praha 15Do 1. 6. 2009 do 01.00 je kvůli výstavbě opěrné zdi a chodníků omezen provoz v ulici K Lipanům.
Praha 22Do 15. 4. 2009 do 20.00 bude kvůli výstavbě okružní křižovatky obousměrně uzavřena ulice Bečovská.
Není-li uvedeno jinak, uzavírky a dopravní omezení končí o půlnoci daného dne.
Související
Speed Marathon je tady. Policie odhalila, kde bude zítra měřit
Policie chystá další Speed Marathon. Lidé mohou pomoci s výběrem míst
Aktuálně se děje
před 16 minutami
Zemřel Oskar Petr, autor legendárních hitů Lucie či Davida Kollera
před 44 minutami
Ostravský Baník hledá marně cestu z krize. Pomoci má už čtvrtý trenér za sezónu
před 1 hodinou
Letní počasí dorazí už o víkendu. Meteorologové řekli, co není vyloučeno
před 1 hodinou
Evropský parlament se postavil proti Orbánovu muži. Maďarského eurokomisaře vyzval k rezignaci
před 2 hodinami
Von der Leyenová: Rusové mají pocit, že se opět nacházejí za železnou oponou. Tentokrát je digitální
před 3 hodinami
Ceny ropy po oznámení o blokádě přístavů prudce vzrostly
před 3 hodinami
Nový rozsudek v Cimického kauze. Psychiatr má skončit za mřížemi
před 4 hodinami
Evropská komise podá žalobu na Česko a Maďarsko
před 5 hodinami
Cintula si za atentát na Fica odsedí 21 let, potvrdil NS
před 6 hodinami
Už nebudu hodný, vzkázal Trump za doprovodu bizarní fotomontáže
před 6 hodinami
Svět zasáhne silné El Niño, varuje WMO. Počasí může letos lámat rekordy
před 7 hodinami
Odchod Spojených arabských emirátů z OPEC otřásl světem. Proč je tak významný?
před 8 hodinami
Estonsko chce, aby Evropská unie zakázala vstup ruským vojákům
před 9 hodinami
Ruská přehlídka ke Dni vítězství bude poprvé po 20 letech bez vojenské techniky. Důvod ministerstvo tají
před 10 hodinami
Řítí se svět do další ekonomické krize? Tentokrát by se neodehrála stejně, jako ta předchozí
před 11 hodinami
Předpověď počasí: Co přinese první květnový prodloužený víkend?
včera
Exředitel FBI zveřejnil fotku mušlí na pláži. Vyhrožuje Trumpovi, prohlásilo ministerstvo a zažalovalo ho
včera
Politico: Válka v Íránu odhalila zásadní trhliny v obranyschopnosti NATO
Aktualizováno včera
OBRAZEM: Češi se rozloučili s hercem Janem Potměšilem. Na mši mohl dorazit kdokoliv
včera
EP schválil obří, dvoubilionový rozpočet. Kde na něj vzít? Zdaňte hazard, kryptoměny a Google, navrhují poslanci
Evropský parlament v úterý podpořil navýšení příštího sedmiletého rozpočtu bloku o 10 procent nad rámec návrhu Evropské komise. Celkové výdaje Evropské unie by se tak vyšplhaly na více než dva biliony eur. Hlasování ve Štrasburku otevírá cestu k náročným jednáním s vládami jednotlivých členských států.
Zdroj: Libor Novák