Angelina Jolie

film Eternals

RECENZE: Specifická komiksovka Eternals si pohrává s alternativní historií světa

Dočkali jsme se. Marvel fanouškům servíruje další snímek ze svého univerza, který tentokrát stojí na vlastních nohou. Netradiční podívaná s rozmáchlou stopáží ukazuje, že Marvel nejsou jen barvičky a atrakce. Režisérka a scénáristka Chloé Zhao se nebojí těžkých témat ani palčivých otázek, ale na jeden snímek je toho snad až příliš moc.
AuF1 a AMX-10P (Royal Saudi Land Force)

Zvrat v jemenské válce? Arabská koalice se přiblížila k přístavu Hudajdá

Jemenské vládní síly, které v zemi bojují s arabskou koalicí proti šíitským povstalcům, se přiblížily rudomořskému přístavu Hudajdá. Uvedla to dnes agentura Reuters. Boje se soustředí na oblasti kolem letiště, poblíž vjezdu východně od města a okolí univerzity, která leží čtyři kilometry od přístavu. Hudajdá patří k nejdůležitějším jemenským přístavům, většina dovozu proudí do země právě přes něj.
Angelina Jolie

Co stojí za rozvodem Jolie a Pitta? Populární komička si nebrala servítky

Los Angeles - Rozvod Angeliny Jolie a Brada Pitta plní stránky všech světových médií. Nikdo si ale nedovolil zaútočit na slavný pár, jako jedna z kamarádek Jennifer Aniston. Populární komička Chelsea Handlerová si nebrala servítky a řekla, co podle ní za jejich rozvodem stojí. Z rozpadu manželství viní Angelinu Jolie, která její kamarádce Pitta před lety přebrala.
Angelina Jolie požádala o rozvod s Bradem Pittem

Angelina Jolie požádala o rozvod s Bradem Pittem. Po 12 letech pro "nesmiřitelné rozpory"

Los Angeles - Angelina Jolie požádala o rozvod s Bradem Pittem. O rozchodu slavného hollywoodského páru dnes informoval hereččin právní zástupce. Dvojice spolu žila 12 let a před dvěma lety, v srpnu 2014, tento svazek zpečetila svatbou. Podle zpravodajského serveru TMZ, který se specializuje na informace ze světa celebrit, Jolie do rozvodových papírů zapsala 15. září coby datum odloučení. Jako příčinu rozvodu uvedla "nesmiřitelné rozpory".
Zloba - královna černé magie

"Disneyboom" aneb když pohádky ještě není konec

Kalifornie - To, že jsou celovečerní hrané pohádky stále v oblibě dokazuje nejnovější snímek Kniha džunglí, kterému nechybí málo a jeho tržby přesáhnou miliardu dolarů. Odpovědí na otázku ,,Jak?“ je rozhodně Disney! Jeho pohádky jsou nevyčerpatelnou truhlicí pro americké trháky a mnohé z nich se dočkají svého pokračování.

Aktuálně se děje

před 31 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

Martin Kupka

2300 korun za dálniční známku je jen začátek. Kupka oznámil další zdražení

Cena dálniční známky by měla být od ledna příštího roku opět zvýšena, a to v souladu s vývojem inflace. Uvedl to ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v dnešním pořadu Týden v politice České televize. Přesný nárůst ceny, o který se dálniční známka zvýší, má být zveřejněn ve druhé polovině příštího roku. Poslední změna ceny nastala 1. března, kdy roční kupon zdražil z 1500 na 2300 korun.

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Joe Biden

Svět po masakru v Pásmu Gazy doufá v příměří s Izraelem

Katar, Egypt i USA se v současnosti zapojují do jednání o příměří mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás. Po masakru u humanitárního konvoje, který si vyžádal stovky zraněných a přes 115 mrtvých, poukazují na naléhavou potřebu co nejdřívějšího uzavření jednání a rozšíření humanitární pomoci proudící do Pásma Gazy.

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

včera

včera

Aktualizováno včera

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy