ceny týtý

Ceny TýTý: Gott, Partička i Vyprávěj. Absolutním vítězem se stal publicista Klíma

Ceny TýTý: Gott, Partička i Vyprávěj. Absolutním vítězem se stal publicista Klíma

Praha - Do televizní Dvorany slávy byl dnes večer ve 22. ročníku ankety popularity TýTý slavnostně uveden filmový a divadelní herec Lubomír Lipský. Dvacáté zakřivené zrcadlo Kurta Gebauera si v kategorii nejlepší zpěvák převzal Karel Gott, kterého v posledních dvou ročnících předstihl nekorunovaný král českých diskoték Michal David. Osobností televizní zábavy se stal Karel Šíp, který galavečer v pražském divadle na Vinohradech moderoval.
Vítězem ankety TýTý se stal zábavný pořad Partička

Vítězem ankety TýTý se stal zábavný pořad Partička

Praha - Zábavní pořad Partička založený na improvizaci čtyř herců se stal v sobotu absolutním vítězem divácké ankety TýTý. Zlaté zrcadlo získal i v kategorii pořad roku a jeden z protagonistů Ondřej Sokol je navíc i nejoblíbenější tváří televizní zábavy.
Držitelé televizních cen TýTý za rok 2009

Držitelé televizních cen TýTý za rok 2009

Praha - Držitelé diváckých cen TýTý 2009 byli vyhlášeni v sobotu večer v pražském Divadle na Vinohradech. V soutěžních kategoriích bodovaly i novinky České televize, talk show Všechnopárty a retrospektivní seriál Vyprávěj.

Aktuálně se děje

před 20 minutami

před 46 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

Martin Kupka

2300 korun za dálniční známku je jen začátek. Kupka oznámil další zdražení

Cena dálniční známky by měla být od ledna příštího roku opět zvýšena, a to v souladu s vývojem inflace. Uvedl to ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v dnešním pořadu Týden v politice České televize. Přesný nárůst ceny, o který se dálniční známka zvýší, má být zveřejněn ve druhé polovině příštího roku. Poslední změna ceny nastala 1. března, kdy roční kupon zdražil z 1500 na 2300 korun.

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

Joe Biden

Svět po masakru v Pásmu Gazy doufá v příměří s Izraelem

Katar, Egypt i USA se v současnosti zapojují do jednání o příměří mezi Izraelem a palestinským militantním hnutím Hamás. Po masakru u humanitárního konvoje, který si vyžádal stovky zraněných a přes 115 mrtvých, poukazují na naléhavou potřebu co nejdřívějšího uzavření jednání a rozšíření humanitární pomoci proudící do Pásma Gazy.

před 6 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 10 hodinami

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

Letošní únor byl v Česku nejteplejší v historii. Zima byla bohatá na srážky

Letošní únor byl nejteplejším únorem na českém území od roku 1961, potvrdil v pátek Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Odchylka průměrné měsíční teploty byla zároveň rekordně vysoká. Uplynulý měsíc byl také srážkově bohatý. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy