Chantal Poullainová

Losers Cirque Company

Letní scéna Divadla Bolka Polívky se letos přesune na Biskupský dvůr

REPORTÁŽ: K již ohlášenému programu Městského divadla Brno na Biskupském dvoře se přidává i Divadlo Bolka Polívky, které sem letos přesouvá svou Letní scénu. Ředitel divadla Ondřej Chalupský společně s Bolkem Polívkou na páteční tiskové konferenci představili program letošního ročníku.
Chantal Poullain (foto: nova - Art)

Oblíbená herečka pokřtila nové album plné francouzského šarmu

Praha – Česko-francouzská herečka a zpěvačka Chantal Poullain pokřtila své nové album. Milovnice jazzu a starých francouzských šansonů vydala novou desku s názvem Chantal Chansons, na kterém fanoušci naleznou jak francouzské šansony, tak písně s vlastními texty herečky.
FOTO ze ZÁKULISÍ FOCENÍ : - © Kalendář Proměny 2017, Michal Kratochvil  www.kalendarpromeny.cz

Křest Kalendáře Proměny 2017 se blíží. Odhaleny další celebrity

Praha - Kalendář Proměny 2017 se inspiroval filmem Smrt jí sluší oceněným soškou Oscara za trikové efekty. Křest kalendáře je za dveřmi a my vám už nyní prozradíme, že dalšími jeho hvězdami jsou Chantal Poullain, majitelka nadace Archa Chantal, charismatický herec Michal Dlouhý a přesná kopie Goldie Hawn Jan Cina.
Karel Gott jako Don Corleone v kalendáři Proměny 2016.

Z Karla Gotta bude v novém roce Don Corleone

Praha - Pro nový charitativní kalendář Proměny 2016 nadace Archa Chantal se Karel Gott nechal vyfotografovat jako Marlon Brando ve filmu Kmotr. Vedle slavného zpěváka najdete v kalendáři takové osobnosti jako je Karel Heřmánek, Milan Kňažko nebo zakladatelka nadace Chantal Poullain.
Francouzka Chantal Poullainová

Chantal Poullainová překonala rakovinu

Praha - Když se krásná studentka herectví, Francouzka Chantal Poullainová (dnes 54), zamilovala v sedmdesátém osmém roce na divadelní akademii v Ženevě do českého klauna a herce Bolka Polívky (61), netušila, jaký osud ji čeká.

Aktuálně se děje

před 7 minutami

před 36 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

včera

včera

včera

Bayern Mnichov

Po mizerném týdnu se Bayern Mnichov dohodl na předčasném konci s koučem Tuchelem

Nejprve prohra 0:3 v Leverkusenu, následně prohra 0:1 na hřišti Lazia Řím v rámci osmifinále Ligy mistrů a pak prohra 2:3 v Bochumi. To vše společně s tím, že v Bundeslize ztrácí Bayern Mnichov už osm bodů na vedoucí tým, nakonec vyústilo v dohodu mezi klubovým vedením a trenérem Thomasem Tuchelem na předčasném ukončení spolupráce, přičemž bývalý kouč Dortmundu, Paris Saint Germain či Chelsea by měl z mnichovského velkoklubu odejít až po této sezóně 2023/24.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Petr Pavel

Pavel se přihlásil k myšlence administrativních odvodů do armády

Prezident Petr Pavel se v dnešním vydání pořadu Za pět minut dvanáct televize Nova přihlásil k myšlence náčelníka generálního štábu Armády ČR Karla Řehky o odvodech do armády. Prezident však výslovně zdůraznil, že odvody jsou administrativním úkonem, který pomáhá státu získat přehled o personální situaci. 

včera

Jurečka o revizi sociálních dávek: Nesmí to být životní styl

Revizi systému sociálních dávek nejvíce dopadne na občany, kteří nechtějí pracovat a spolupracovat se státem, naznačil ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) v dnešním vydání diskuzního pořadu Partie Terezie Tománkové na stanici CNN Prima News.

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy