Jana Volfová

Poslanecká sněmovna

Tommy Robinson nedorazil na plánované setkání s médii. Co se stalo?

Britský krajně pravicový aktivista Tommy Robinson dnes nedorazil na plánované setkání s novináři uspořádané po zrušení konference ve Sněmovně, kde měl původně vystoupit. Podle předsedkyně České suverenity Jany Volfové, která setkání s novináři organizovala, zabránila Robinsonovi v setkání s tiskem náhlá zdravotní indispozice.
David Rath

Rath chce do Bruselu, je lídrem kandidátky České suverenity pro eurovolby 2019

Lídrem kandidátní listiny České suverenity pro volby do Evropského parlamentu je bývalý ministr zdravotnictví, poslanec a hejtman David Rath, který je nepravomocně odsouzen za korupci. Dvojkou je bývalý poslanec za Věci veřejné a ČSSD Stanislav Huml, na třetím místě kandidátky je předsedkyně České suverenity a dřívější poslankyně za ČSSD Jana Volfová. Strana to sdělila v dnešní tiskové zprávě.
Jana Bobošíková

Zemětřesení v Suverenitě, strana změnila název i vedení. A co Bobošíková?

Praha - Suverenita - Blok Jany Bobošíkové změnila dnes název na Českou suverenitu a vedení převzala Jana Volfová. Rozhodli o tom dnes delegáti sjezdu strany. ČTK to řekl vedoucí jejího tiskového odboru David Štěpán. Bobošíková ČTK řekla, že to neznamená její odchod z politiky, zůstává předsedkyní volebního bloku Hlavu vzhůru. Oba subjekty mají podobné zaměření a budou úzce spolupracovat jako dvě politické eurorealistické síly, uvedly Volfová i Bobošíková.
Jana Bobošíková (SBB)

Bobošíková exkluzivně: Ulovila Humla! Co pro ni bude dělat?

Praha - Suverenita – Blok Jany Bobošíkové (SBB) má nové vedení. Předsedkyní je šéfka přípravného výboru strany Jana Bobošíková, statutární místopředsedkyní volební manažerka SBB Jana Volfová. Bobošíková sjezd exkluzivně okomentovala pro EuroZprávy.cz
Jana Volfová

Kdo rozkradl OKD? Gross, Sobotka a...?

Praha – Jana Volfová (Suverenita) se vložila do kauzy podivné privatizace společnosti OKD, při níž stát mohl přijít až o 20 miliard. BYTYOKD.cz v pátek ráno podaly trestní oznámení na neznámého pachatele, ale Volfová tvrdí, že pachatelé známí jsou. A jejich jména zveřejní.
Jan Volfová

Peníze ve zdravotnictví se utrácejí v zájmu lobbistů, zní ze Suverenity

Praha - Systém českého zdravotnictví disponuje dostatkem peněžních prostředků, myslí si Jana Volfová z politického uskupení Suverenita – blok Jany Bobošíkové. Jak uvedla v úterý v souvislosti s blížící se stávkou odborářů, problém je ale v tom, že jsou peníze vynakládány ve prospěch lobbistů.
Jana Volfová

Volfová kandiduje do Senátu pod vlajkou Suverenity

Praha - Do souboje o místo v Senátu v letošních říjnových volbách vstupuje za Blok Suverenita volební manažerka tohoto politického uskupení Jana Volfová. O hlasy voličů na Kutnohorsku a Havlíčkobrodsku se utká s Lucií Talmanovou (ODS), Michaelou Šojdrovou (KDU-ČSL) či Olgou Zubovou (DSZ).

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Dominik Feri

Feri míří na tři roky do vězení, rozhodl odvolací soud

Exposlanec Dominik Feri půjde na tři roky do vězení za znásilnění dvou dívek a jeden další pokus o znásilnění, rozhodl odvolací soud v pondělí. Feri byl už loni v listopadu uznán vinným ve všech třech bodech obžaloby a potrestán nepodmíněným trestem v délce tří let. Někdejší politik, který vinu odmítá, se může dovolat k Nejvyššímu soudu.

včera

včera

Válka v Izraeli

Válka v Pásmu Gazy má už 34 tisíc mrtvých. Úřady nacházejí stovky těl u nemocnic

Pracovníci úřadu civilní obrany v Pásmu Gazy od pátku vyzvedli těla 210 Palestinců z improvizovaného pohřebiště v areálu nemocnice Násir ve městě Chán Júnis na jihu oblasti, informuje agentura AP. Od začátku izraelské operace loni v říjnu v Pásmu Gazy zemřelo nejméně 34 151 Palestinců a dalších 77 084 bylo zraněno, sdělily dnes tamní úřady.

včera

včera

včera

včera

včera

Rusko se pomstí za pomoc USA. Posílí útoky na Ukrajinu, tvrdí experti

Západní vojenští odborníci očekávají v následujících týdnech posílení ruských raketových a dronových útoků na Ukrajinu, než dorazí nová americká vojenská pomoc schválená Sněmovnou reprezentantů. Uvedla to agentura DPA.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy