Slavomír Lener (trenér)

Hokej, ilustrační foto

Svazový šéftrenér Lener ve funkci po devíti letech končí. Nahrazuje ho Pešán

Praha - Po dlouhých devíti letech ve funkci končí v roli svazového šéftrenéra Slavomír Lener. Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje (ČSLH) v úterý odpoledne rozhodl oo jeho nástupci, jímž se stal dosavadní kouč libereckých Bílých tygrů Filip Pešán. Zatímco však Pešán už kormidelníkem klubu, se kterým došel v nedávno uplynuvší sezóně 2018/19 ke stříbrným medailím, nebude, na severu Čech zůstává jako liberecký sportovní ředitel. Zároveň bude nově i jako generální manažer reprezentace hráčů do 20 let.
Ilustrační foto

Lener vrací úder! Tahle kampaň přerůstá hranici fair play

Praha - Po vyřazení české hokejové dvacítky ve čtvrtfinále MS se strhla velká mediální mela. Pavel Zacha starší, otec jedné z největších českých hvězd, se tvrdě opřel do způsobu vedení českého hokeje. Podobně kritický byl i bývalý kouč dvacítky Jaroslav Holík. Kritická slova se sypala i na hlavu šéftrenéra svazu Slavomíra Lenera, který se proti ostrým výrokům ohradil.

Aktuálně se děje

před 4 minutami

Fotbal, ilustrační fotografie.

První dvě trenérské změny ve fotbalové lize. V Hradci nahrazuje Webera Kotal, v Karviné skončil Hejdušek

Po posledním víkendu hned dva účastníci tuzemské nejvyšší fotbalové soutěže sáhli ke změnám na trenérských postech. Poté, co Hradec Králové prohrál 1:5 s Mladou Boleslaví, se Východočeši rozhodli k ukončení spolupráce s koučem Jozefem Weberem. Toho nahradí sedmdesátiletý stratég Václav Kotal, dosavadní šéftrenér druholigového Žižkova. Nového trenéra bude hledat i trápící se nováček z Karviné, kde tak skončil Tomáš Hejdušek a kterého prozatímně zastoupí jeho dosavadní asistenti.

Aktualizováno před 35 minutami

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 6 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 11 hodinami

Polsko pokračuje v dodávkách zbraní Ukrajině, řekl Duda. Vyjádření premiéra prý bylo pochopeno špatně

Polsko pokračuje v dodávkách zbraní Ukrajině v souladu se svými závazky. Uvedl to polský prezident Andrzej Duda s tím, že slova tamního premiéra byla pochopena špatně a týkala se pouze nových zbraní.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy