Los Angeles - Arnold Schwarzenegger zaplatil 324 000 dolarů (5,6 milionu korun) za sídlo pro milenku Mildred Baenaovou, s níž má třináctiletého nemanželského syna Josepha. Píše to ve čtvrtek webový portál deníku The Sun.
Schwarzenegger koupil pro bývalou milenku a svého syna dům se čtyřmi ložnicemi a bazénem ještě v době, kdy byla Baenaová zaměstnána v jeho domácnosti.
Padesátiletá Baenaová se do sídla přestěhovala před deseti měsíci, pro Schwarzeneggerovu rodinu pak pracovala ještě půl roku. Odešla v lednu s velkorysým odstupným.
Dům se dvěma garážemi se nachází ve městě Bakersfield vzdáleném 160 kilometrů severně od Los Angeles, kde bydlí bývalý kalifornského guvernér, představitel filmových svalovců a šampión v kulturistice.
Baenaová porodila jeho syna Josepha týden poté, co se Schwarzeneggerově manželce Marii Shriverové narodilo jejich čtvrté dítě, Christopher.
Herec, který letos v lednu odešel z úřadu kalifornského guvernéra, tajil svého potomka před rodinou více než deset let.
Schwarzeneggera manželka Maria Shriverová ho opustila poté, co jí nemanželského potomka přiznal.
"Poté, co jsem odešel z guvernérského paláce v Sacramentu, řekl jsem manželce, co se stalo před deseti lety. Omluvil jsem se za to Marii (Shriverové) i dětem," řekl třiašedesátiletý rodák ze Štýrského Hradce.
Jeho manželství s pětapadesátiletou Marií Shriverovou, která patří ke slavné rodině Kennedyů, zatím trvá 25 let. Schwarzenegger s ní má čtyři děti, kterým je od 14 do 21 let.
Související
Můžou za to demokraté i republikáni, říká Schwarzenegger k aktuální situaci v USA
Terminátora měl hrát O.J.Simpson, prozradil Schwarzenegger v novém dokumentu
Aktuálně se děje
včera
Na jihu Čech v týdnu zaznamenaly
včera
Na olympiádě se šíří mezi hokejistkami norovirus. Po Finkách trápí i Švýcarky
včera
Kanadu zasáhla nevídaná tragédie. Zemřeli talentovaní hokejisté
včera
Opravdová hvězda, prohlásil prezident Pavel o Brejchové
včera
Babiš se domnívá, že mírová jednání o Ukrajině se blíží ke zdárnému konci
včera
Zabystřan ve sjezdu zajel olympijské maximum, Janatová ve skiatlonu v TOP 10
včera
Počasí způsobilo oblevu. Sněhu ubylo i na horách, ukazují data
včera
Pohonné hmoty v Česku zdražily, ceny mají stoupat i nadále
včera
Policie objasnila podvod s elektronikou. Škoda činí několik miliard
včera
Hokejový tým se musí obejít bez Zachy z NHL. Přijet má sparťan Chlapík
včera
Babiš chtěl Turkovi zakázat sociální sítě, pokud by byl ministrem
včera
Sáblíková učinila nejtěžší rozhodnutí v životě. Kvůli nemoci nebude na startu závodu na 3000 metrů
včera
Američané chtějí konec války na Ukrajině do léta, prozradil Zelenskyj
včera
ZOH: Snowboardistovi Hronešovi se do finále big airu nepodařilo kvalifikovat
včera
Lipavský se ptá Babiše na Epsteinovu kauzu. Navrhuje české vyšetřování
včera
Olympiáda začala. Slavnostní zahájení nabídlo silné okamžiky i propojení se čtyřmi středisky
včera
Babiš označil Brejchovou za ikonu. Klempíř zmínil hlubokou stopu jejího herectví
včera
Zajímavý moment zahájení her. Vance zabraly kamery a ozval se pískot
včera
Pokus o vraždu v Jaroměři. Roli sehrály drogy, zjistili kriminalisté
včera
Trumpova další kontroverze je u konce. Video s Obamovými konečně zmizelo
Americký prezident Donald Trump se postaral o další kontroverzi během svého druhého mandátu. Na sociálních sítích zveřejnil rasistický klip, v němž byli jeho předchůdce Barack Obama s manželkou Michelle vyobrazeni jako opice. Trump již video smazal.
Zdroj: Lucie Podzimková