Brutální vraždu v Bratislavě, kterou se od minulého týdne zabývají slovenští policisté, podle mediálních informací spáchal syn bestiálního vraha, jemuž se říkalo bratislavský škrtič. Upozornila na to televize JOJ.
Podezřelým z nynější bratislavské vraždy je podle JOJ kuchař Josef. Tomu byly tři roky, když jeho otec Štefan Pantl, známý jako bratislavský škrtič, obdržel trest smrti za vraždy, znásilnění a krádeže. Popraven byl v roce 1981.
Slovenská policie se brutálním činem zabývá od čtvrtka, kdy uvedla, že prověřuje okolnosti nálezu těla ženy bez známek života v jednom z bytů v druhém bratislavském okrese. V pátek už sdělila, že zadrženého muže podezřívá z vraždy.
"Policisté bratislavské krajské kriminálky intenzivně vyšetřují závažný trestný čin, ke kterému došlo v jednom z bytů v druhém bratislavském okrese. V této souvislosti začal vyšetřovatel trestní stíhání ve věci trestného činu vraždy," uvedl policejní mluvčí Michal Szeiff pro TASR.
Oběť měla být rozřezaná, uvedla TV JOJ s tím, že policisté měli na místě činu nalézt vědro s orgány a vyříznuté srdce vedle těla. To bylo údajně zakryté dekou, na které ležel britský pas. Podle Markízy se z bytu často ozývaly partnerské hádky, takže sousedé se možné tragédie obávali.
Nový Čas napsal, že zavražděná se jmenovala Patrícia a pracovala jako číšnice. Místní ji popsali jako milou a vstřícnou osobu s problémem s alkoholem. Také zmíněný deník přinesl informace o každodenních hádkách a komplikovaném vztahu mezi partnery.
Související
Policie obvinila muže z vraždy družky v Karlových Varech
Vražda v Karlových Varech. Obětí je žena, policisty přivolala její matka
Vražda , Policie SR , Slovensko
Aktuálně se děje
před 3 minutami
Ukrajinci chtějí znát datum třístranného jednání, kde budou i Rusové
před 50 minutami
Slovenská policie reaguje na požár v Pardubicích
před 1 hodinou
Nebezpečí nehrozí. Írán tvrdí, že došlo k útoku na jaderné zařízení
před 2 hodinami
Policie prozradila novinky z vyšetřování požáru v Pardubicích
před 3 hodinami
Pravda o íránské odvetě. Američané utrpěli škody za stamiliony dolarů
před 4 hodinami
Doma zanechal dopis. Pátrání po muži z Bohutína má špatný konec
před 4 hodinami
Česko je mezi zeměmi, které chtějí chránit lodě v Hormuzském průlivu
před 5 hodinami
Jsme blízko splnění cílů operace, tvrdí Trump. Hormuzský průliv mají chránit jiní
před 6 hodinami
Minář opět zlákal slavné osobnosti. Lidé se na Letné sejdou odpoledne
před 7 hodinami
Počasí slibuje zajímavou situaci. Do Česka by ještě mohla nakouknout zima
včera
Norská princezna zápasí s vážnou nemocí. Čeká ji transplantace
včera
Babiš vyzval zbrojařské firmy k maximálnímu zabezpečení areálů
včera
Začne další dlouhá výluka. Tramvaje nebudou jezdit u Pražského hradu
včera
Pavel chce počkat na závěry vyšetřování podezřelého požáru v Pardubicích
včera
Trump neví, s kým z Íránu mluvit. Američanům se prý daří extrémně dobře
včera
Nový vzkaz mladého Chameneího. Otce označil za mučedníka
včera
Babiš svolává Bezpečnostní radu státu. Stupeň ohrožení terorismem se může zvýšit
včera
Zemřel legendární akční herec Chuck Norris
včera
Budeme si pamatovat, že jste zbabělci, vzkázal Trump členům NATO
včera
Podezřelý požár v Pardubicích. Mohlo jít o terorismus, poprvé se ozval Babiš
Premiér Andrej Babiš i ministr vnitra Lubomír Metnar (oba ANO) se zabývají pátečním požárem v Pardubicích, k jehož založení se hlásí organizovaná propalestinská skupina. Policisté již případ přehodnotili, událost se nyní vyšetřuje pro podezření ze spáchání teroristického útoku.
Zdroj: Jan Hrabě