Dívky brutálně zbily spolužačku. Nelíbily se jim její boty

Leicester - Šokující video sdílela matka šikanované Katie Morris na sociální síti. Na videu spolužáci dvanáctiletou Katie mlátí a kopou do bezvědomí. Všechno kvůli “špatným“ teniskám.

Katie Morrisová z anglického Leicesteru se stala obětí brutální šikany kvůli tomu, že si vzala tenisky, které se nelíbily ostatním dívkám.

Dívky ji za trest poplivaly, házely do kopřiv a mlátily až se Katie dostala na chvíli do bezvědomí. Poté spolužačky odešly a dvanáctiletá dívka zůstala zbitá na zemi. Ostatní studenti tomu přihlíželi a dokonce natočili video, jak dívku šikanují.

Matka Katie, Antonia Kingová, video zveřejnila, aby na šikanu ve školách upozornila a zároveň ukázala údajné viníky. Chtěla ukázat, jaké tyto dívky jsou a tím zajistit spravedlnost pro svou dceru.

Podle Daily Mail ředitelka školy tvrdí, že k šikaně u nich dochází málokdy. Vše také oznámila na policii, která případ vyšetřuje.

Související

Napadení Čecha na ubytovně

Slovenský policista bez služebního čísla zbil Čecha na ubytovně, útok vysílal na TikToku

Na slovenské ubytovně v obci Slovenská Ľupča u Banské Bystrice došlo 29. listopadu k brutálnímu útoku policisty na českého občana, který byl navíc živě vysílán na sociální síti TikTok. Napadený muž, Ardian Bobaj, který má původ v Albánii, ale je české národnosti, po zásahu vykašlával a zvracel krev. Podle Bobajova vyjádření pro deník SME zaútočil na ubytovně policista, který neměl viditelné služební číslo.

Více souvisejících

napadení Děti, dětské

Aktuálně se děje

před 34 minutami

před 1 hodinou

Volby, ilustrační fotografie.

ANO je suverénní, do Sněmovny by proniklo jen pět stran

Více než třetina lidí by momentálně podpořila vládní hnutí ANO premiéra Andreje Babiše. Jeden z jeho nynějších koaličních partnerů by ale skončil mimo Poslaneckou sněmovnu, kam by se dostalo jen pět subjektů. Vyplývá to z průzkumu agentury STEM pro televizní stanici CNN Prima News. 

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Robert Mueller (exšéf FBI)

Zemřel bývalý šéf FBI a vyšetřovatel Mueller. Trump se svěřil, že je rád

Americký prezident Donald Trump si neodpustil velmi jízlivou reakci na nejnovější smutnou zprávu. Ve věku 81 let zemřel někdejší šéf FBI a bývalý zvláštní vyšetřovatel Robert Mueller, jenž se zabýval otázkou ruského ovlivňování amerických prezidentských voleb v roce 2016, kdy se Trump stal poprvé prezidentem. 

před 8 hodinami

včera

včera

včera

včera

Aktualizováno včera

včera

včera

včera

včera

Policie SR, ilustrační fotografie.

Slovenská policie reaguje na požár v Pardubicích

I na Slovensku je kauza podezřelého pátečního požáru v Pardubicích velkým tématem. Tamní policie neví o jakékoliv souvislosti události se Slovenskem, kde by momentálně nemělo hrozit jakékoliv nebezpečí. 

včera

Nebezpečí nehrozí. Írán tvrdí, že došlo k útoku na jaderné zařízení

Írán tvrdí, že jaderné zařízení Natanz v centrální části země se v sobotu stalo terčem útoků. Informovala o tom britská BBC. Během probíhajícího konfliktu k tomu mělo dojít už podruhé. Natanz navíc čelil americkému útoku už loni. 

Zdroj: Lucie Podzimková

Další zprávy