Němečtí policisté pronásledovali českého řidiče kamionu. Ujel od nehody

Policisté v Sasku dnes hodinu pronásledovali českého řidiče kamionu, který ujel od nehody nedaleko Lipska. Během snahy o útěk tento muž, který byl pod vlivem drog, způsobil na dálnici další nehody, informuje portál mdr.de.

Když se 32letý řidič snažil s návěsem s mrazicím vozem ujet, jel nepovolenou rychlostí, někdy kličkoval. Kvůli ochraně dalších řidičů policie dočasně uzavřela dva nájezdy na dálnici. Řidič narazil do svodidel a z kamionu odpadly části pneumatik i vozidla. Když naboural do auta policejní hlídky, utrpěli zranění dva policisté.

Jeho jízda skončila nedaleko Drážďan v příkopu na dálnici A17 ve směru na Prahu. Když ho policisté zadrželi, odvezli ho do nemocnice. Působil zmateně a krevní test prokázal, že za volantem byl pod vlivem drog.

Související

Více souvisejících

Policie Německo kamiony Drogy

Aktuálně se děje

včera

včera

včera

Vladimír Růžička s hokejovým týmem ČR 2010, autor: Jarba

Vladimír Růžička se domluvil na prvním zahraničním angažmá. Bude trénovat na Slovensku

Bývalého reprezentačního trenéra Vladimír Růžička čeká nová výzva v podobě prvního zahraničního angažmá. Mluvilo se totiž o jeho odchodu do Slovanu Bratislava a tyto spekulace zesílily poté, co jej druholigový klub Ústí nad Labem nahradil Jiřím Mertou, jak oznámilo ve čtvrtek vedení Severočechů. Růžička tak měl díky tomu umetenou cestu do Bratislavy, což se nakonec potvrdilo.

včera

včera

včera

Ilustrační fotografie.

ČEPS koupila NET4GAS, který provozuje plynovody na českém území

Státní společnost ČEPS v pátek podepsala kupní smlouvu na nákup společnosti NET4GAS Holdings, která je výlučným držitelem licence pro přepravu plynu přes české území. Nákup ve středu schválila vláda, dokončení transakce podléhá souhlasu regulačních orgánů.

včera

včera

Fotbal, ilustrační fotografie

Karviná sáhla po osvědčeném jméně. Po dvou a půl letech se do klubu vrací kouč Jarábek

Poté, co se v Karviné nedávno rozloučili s dosavadním trenérem Tomášem Hejduškem, se dočasným trenérem na jeden zápas 9. kola stal Lubomír Luhový. Ani on ale zatím náladu v karvinské kabině nikterak nezlepšil, když se Slováckem o posledním víkendu prohrál slezský celek 0:2. Nyní by měl zlepšit tuto náladu zkušený šedesátiletý slovenský stratég Juraj Jarábek.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rusové provedli raketový útok na Mykolajiv, tempo útočných akcí na frontě se snižuje

Ruští útočníci podnikli dnes ráno raketový útok na Mykolajiv a zasáhli infrastrukturu na okraji města. Odborníci z Institutu pro studium války (ISW) si ale všimli, že Rusové v poslední době snížili tempo útočných akcí na linii Kupjansk-Svatove-Kreminna.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy