Dopravu v Praze komplikuje nehoda dvou kamionů a auta na Pražském okruhu

Provoz na Pražském okruhu komplikuje dnes nehoda dvou kamionů a osobního auta u sjezdu na Jinočany ve směru Ruzyně. Místo je s opatrností průjezdné, tvoří se kolony. Vyplývá to z informací Národního dopravního informačního centra.

Podle webu dopravniinfo.cz se nehoda stala po 09:00 na 21. kilometru a provoz byl v místě nejprve zcela uzavřen. Kolem 09:40 se obnovil průjezd jedním pruhem, později dvěma. Při nehodě se lehce zranili dva lidé, řekla ČTK mluvčí pražských záchranářů Jana Poštová. Policie na místě zjišťuje příčiny nehody. Jak dlouho omezení potrvá, není jasné.

Související

Více souvisejících

Dopravní nehody Pražský okruh Praha

Aktuálně se děje

před 6 minutami

před 43 minutami

před 52 minutami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 6 hodinami

před 6 hodinami

Joe Manchin

Manchin chce nahradit Bidena. Zvažuje kandidaturu za demokraty

Joe Manchin zvažuje opětovnou registraci za člena Demokratické strany a kandidaturu na prezidenta. Oznámila to v noci na neděli televize CNN s odvoláním na zdroje blízké tomuto v současnosti nezávislému senátorovi za stát Západní Virginie a jeho někdejšímu demokratickému guvernérovi.

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 7 hodinami

raketový systém Patriot

Ukrajina dostala od Německa třetí systém Patriot

Ukrajina posílila svou protivzdušnou obranu proti útokům ruských sil dalším systémem Patriot, který poskytlo Německo. Ve svém pravidelném večerním proslovu to v neděli řekl ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj.

před 8 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

„Transformační“, Harrisová nadchla demokraty. Za den se vybralo na 46,7 milionu dolarů na kampaň

Pět hodin poté, co prezident Joe Biden odstoupil z klání, darovali demokraté 27,5 milionu dolarů na kampaň Kamaly Harrisové. A to není vše, informují americká média.

Zdroj: Radek Novotný

Další zprávy