Na D6 narazilo auto do kolony Pandurů. Čtyři vojáci jsou zraněni

Neobvyklá dopravní nehoda za účasti vojenských vozidel zkomplikovala ve středu ráno provoz na dálnici D6 ve směru na Prahu. V ranní špičce se tvoří kolony, řidiči musí počítat se zdržením.

Policie o nehodě informovala o půl osmé ráno prostřednictvím účtu na síti X. "Na 25. kilometru se do kolony vojenských vozidel zařadila řidička osobního auta, která následně do jednoho z vozidel nabourala," uvedli policisté.

Ve vojenské koloně byly tři obrněná vozidla Pandur, jedno doprovodné nákladní vozidlo a dvě vojenská osobní vozidla. Čtyři vojáci byli při nehodě zraněni.

Řidiče upozornili, aby ve směru do hlavního města počítali se zdržením. Dálnice je totiž v místě události průjezdná pouze levým jízdním pruhem, takže se v hustém ranním provozu vytvořily kolony. Nehodu potvrdila také Armáda ČR, která sdělila, že vozidla čekají na odtah. 

Český statistický úřad (ČSÚ) loni evidoval 15 128 dopravních nehod ve Středočeském kraji. Bylo jich o 174 více než v předchozím roce. 

Související

Více souvisejících

Dopravní nehody Dálnice D6 Policie ČR Středočeský kraj

Aktuálně se děje

včera

Sebastian Kurz

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl odsouzen

Bývalý rakouský kancléř Sebastian Kurz byl shledán vinným z křivé výpovědi, když před parlamentním vyšetřovacím výborem minimalizoval svou roli při jmenování dozorčí rady významné státní investiční společnosti ÖBAG. 

včera

včera

Kritik Kremlu Alexej Navalnyj

Navalného tým nabízí odměnu za informace, které objasní jeho "vraždu"

Spolupracovníci ruského opozičního vůdce Alexeje Navalného nabízejí odměnu ve výši 20 000 eur za jakékoli informace související s jeho "vraždou" ve vězeňském táboře IK-3 za polárním kruhem. Tuto výzvu adresovali příslušníkům ruské armády, policie, zaměstnancům Federální bezpečnostní služby (FSB), Vyšetřovacího výboru (Sledkem) a prokuratuře.

včera

včera

Petr Moos

Zemřel bývalý ministr dopravy a zakladatel dopravní fakulty Petr Moos

Ve věku 78 let dnes zemřel Petr Moos, vedoucí týmu, který připravoval rozšíření Krajské nemocnice Liberec o objekt Centra urgentní medicíny. V roce 1998 byl ministrem dopravy ČR v Tošovského vládě a jiného založil Fakultu dopravní na Českém vysokém učení technickém v Praze.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Putin přišel o spojence. Ztratil kontrolu nad zemí ve své alianci

Arménie pozastavila své členství ve vojenské alianci Organizace smlouvy o kolektivní bezpečnosti (OZKB), kterou vede Rusko. Premiér Nikol Pašinjan to v rozhovoru odvysílaném ve čtvrtek odůvodnil tím, že aliance Arménii zklamala.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy