Poslanec "pojď ven" Volný opět řádí: Vyhrožuje našim moderátorkám, zní z ČT

Poslanec hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Lubomír Volný se dostal do ostrého konfliktu ze zahraničním zpravodajem České televize Jakubem Szanto. Ten se zastal svých kolegyň z redakce, které chtěl Volný "pozvat ven".

Volný se na twitteru zeptal, zda „má “pozvat ven” moderátorku České televize Danielu Písařovicovou a nebo její kolegyni Světlanu Witowskou.“ Narážel tak na nedávnou slovní přestřelku ve Sněmovně, kdy vyzval poslance ČSSD Jana Birkeho, aby "šel ven". 

Když se jej lidé ptali, co mu novinářky udělaly, odpovídal velmi tajemně. „No nic z toho co plánovaly;). Hádám, že bych teďka mohl být na radě já, něco si s nima naplánovat?“ napsal na twitteru. „Vím, že jim to nevyšlo, ať už to bylo cokoliv,“ tvrdí poslanec SPD.

Svých kolegyň se zastal reportér Jakub Szanto. „Jste smutný příklad špatné výchovy a nulové společenské úrovně,“ vzkázal Volnému novinář. „...a nehodný slušné debaty. Veřejná výhrůžka násilím vůči ženě je skutečné dno,“ dodal.

Jakub Szanto komik a presstitut z ČT přebral ;). https://t.co/vRN0JDlcL2

— Lubomír Volný (@lubomir_volny) 24. února 2019

„Poslanec za SPD a podnikatel v sociálně vyloučené komunitě Lubomír Volný veřejně vyhrožuje dvěma moderátorkám @CT24zive,“ napsal později Szanto na svém twitteru.

Volný se ale jeho slovům jen vysmál. „Jakub Szanto komik a presstitut z ČT přebral,“ reagoval na slova novináře ČT poslanec SPD, který už oznámil, že se na příštím sjezdu hnutí postaví dosavadnímu šéfovi hnutí Tomio Okamurovi.

Související

Lubomír Volný

Volný dostal u soudu za šíření poplašné zprávy o ivermektinu podmínku

Obvodní soud pro Prahu 7 dnes uložil bývalému poslanci Lubomíru Volnému (Volný blok) dvouletý podmíněný trest za šíření poplašné zprávy. Podle obžaloby na sociálních sítích uvedl, že kvůli diskriminační kampani proti léku ivermektin mohou zemřít lidé. Volný vinu odmítá. V závěrečné řeči prohlásil, že je nadále přesvědčen o pravdivosti informace. Proti verdiktu se na místě odvolal.
Lubomír Volný

Volný u soudu odmítl, že by kvůli ivermektinu šířil poplašnou zprávu

Bývalý poslanec Lubomír Volný (Volný blok) dnes u soudu odmítl obžalobu ze šíření poplašné zprávy o léku ivermektin. Uvedl, že dostal informace o diskreditační kampani proti přípravku, kvůli které mohou lidé i zemřít. Odmítl se však vyjádřit k tomu, zda takové zprávy následně zveřejnil na sociálních sítích.

Více souvisejících

Lubomír Volný (SPD) Jakub Szántó (novinář) Česká televize Světlana Witowská (moderátorka) Daniela Písařovicová

Aktuálně se děje

před 21 minutami

před 34 minutami

před 41 minutami

před 47 minutami

před 57 minutami

před 1 hodinou

Robert Kennedy

55 let od atentátu na Roberta Kennedyho. Politické násilí bylo v USA bohužel docela běžné, uvádí amerikanista Pondělíček

Robert Kennedy, vlivný politik a uchazeč o prezidentskou nominaci za Demokratickou stranu, bratr v roce 1963 zavražděného prezidenta Spojených států Johna Kennedyho, se před 55 lety, 5. června 1968, stal rovněž obětí atentátu. O den později zemřel. Pro své názory, především na nepřípustnost rasové segregace, byl mnohými nenáviděn, avšak motiv vraždy s vnitřní politikou patrně nesouvisel, vysvětluje v rozhovoru pro EuroZprávy.cz Jiří Pondělíček. 

před 2 hodinami

stíhačka General Dynamics F-16 Fighting Falcon

Ukrajina mění plány? F-16 při protiofenzívě nepoužije

Ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov řekl, že Ukrajina nepoužije stíhačky F-16 během nadcházející protiofenzívy. Před pár dny ale ministerstvo ještě uvádělo, že k osvobození Ukrajiny od ruských okupantů je zapotřebí 48 těchto stíhacích letounů.

před 2 hodinami

před 3 hodinami

Aktualizováno před 3 hodinami

Aktualizováno před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

Ruská armáda, ilustrační fotografie.

Írán podle Sky News prodal Rusku munici pro válku na Ukrajině

Írán zřejmě opravdu prodává a dodává Rusku munici pro jeho invazi na Ukrajinu, která vypukla na konci loňského února. Ruská armáda podle nejnovějších informací odebírá od Teheránu dělostřelecké a tankové náboje. Ukrajinská města navíc už delší dobu terorizují drony íránské výroby. 

před 4 hodinami

Zelenina vypěstovaná ve skleníku

Češi našli způsob, jak ušetřit? Pěstují si vlastní zeleninu a ovoce

Více než polovina českých domácností si pěstuje vlastní ovoce a zeleninu a pro pětinu z těchto domácností se jedná o důležitý zdroj, který je srovnatelný s nákupem těchto produktů. Vyplývá to z dat, která vědcům Národního institutu SYRI poskytuje Český sociálněvědní archiv ČR. Vědci jej prezentovali v tiskové zprávě.

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

V Holešově se srazil vlak s nákladním autem, devět lidí se zranilo

Devět zraněných si vyžádala ranní srážka osobního vlaku s nákladním autem na železničním přejezdu v Holešově. Na místě zasahovaly všechny složky integrovaného záchranného systému. Železniční provoz na trati bude kvůli nehodě přerušen zřejmě až do brzkých odpoledních hodin. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy