Radkin Honzák o Karlu Gottovi: Naprosto nechutné a odporné. Nafouknutá pompa tyjátru

Psychiatr Radkin Honzák považuje za nechutné to, jak politici využívají smrt Karla Gotta k vlastnímu zviditelnění. Připadá mu, že politici mají snahu ukázat, co všechno umí zařídit. Vezou se prý na vlně pozornosti vyvolané Gottovou smrtí.

Přidejte svůj názor 32 komentářů

Honzák, Radkin
doporučujeme

„Je smutné, že umřel člověk, kterého mnozí lidé měli rádi, který rozdával pozitivní stimuly v dobách klidných i v dobách zlých a je pochopitelné, že smutek je přirozenou reakcí na tuhle ztrátu,“ napsal na blog Aktuálně psychiatr Radkin Honzák.

Podle Honzáka nejvýše postavení politici ukazují lidem, že si jako vládci mohou dovolit cokoliv.„Naprosto nechutná a odporná je hysterická kampaň, kterou de facto ke svému zviditelnění spustila ta soldateska, která tu teď zaujímá vedoucí pozice, počínaje vládou a konče tím trapným představitelem katolické církve, kterému jsou proti srsti papežovy požadavky na skromnost," tvrdí. 

Psychiatr kritizoval chování politiků ve svém blogu. „Nafouknutá pompa tyjátru, který chystají, je zahanbující vizitkou nás všech, kteří jsme dopustili, aby takováto parta tam seděla. Pro ty, kteří ještě mají kritické myšlení, je tahle situace výzvou, aby se konečně vzchopili a začali se brát o slušné mravy, o jejich prosazování a požadování nejen od deseti milionů těch dole, ale také o těch několika stovkách nahoře," dodává psychiatr. 

Loading...
Vstupte do diskuze (32)
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Páleník stáhl žalobu na NBÚ kvůli odebrání prověrky, soud měl začít dnes

14.10.2019 12:27 Bývalý zpravodajec Ondrej Páleník vzal zpět svou žalobu na Národní bezpečnostní úřad (NBÚ), ve…

Triumf polské vládní strany? Nejvíc jásá Okamura, Rakušan mluví o…

14.10.2019 12:08 Vítězství národně-konzervativní strany Právo a spravedlnost (PiS) v polských parlamentních volbách…

Výroky Zemana o Peroutkovi? Stát se nemusí omlouvat, rozhodl soud

14.10.2019 11:56 Aktualizováno Stát se prostřednictvím ministerstva financí nemusí omlouvat vnučce novináře Ferdinanda Peroutky za…

Hrad válčí s Láskou: Proč policie kauzu odložila? Prezidentská kancelář…

14.10.2019 11:00 Kancelář prezidenta republiky požádala pražské městské státní zastupitelství, aby přezkoumalo…

Související:

Právě se děje

Další zprávy

reklama