Smrtelná nehoda v Kladně. Seniora srazilo nákladní auto

K tragické dopravní nehodě došlo v úterý ráno v ulici Dukelských hrdinů v Kladně. Senior tam nepřežil srážku s nákladním autem. Příčinu a okolnosti neštěstí bude vyšetřovat policie. 

O tragické události informoval Deník. Podle mluvčí středočeských záchranářů Moniky Novákové byla neodkladně zahájena resuscitace, přičemž po příjezdu na místo si pacienta převzali do péče záchranáři. Senior ale utrpěl natolik vážná zranění, že na místě zemřel. 

Policie bude nyní zjišťovat, zda šel muž po přechodu. Nařízena byla soudní pitva ke zjištění přesné příčiny smrti. V ulici Dukelských hrdinů byl kvůli nehodě omezený provoz. 

Vážná nehoda se v Kladně stala i v neděli, informovali o ní středočeští hasiči na sociální síti X. Havarovalo osobní auto, přičemž resuscitace na místě byla v tomto případě úspěšná. Pacient byl následně převezen do nemocnice. 

Související

Více souvisejících

Dopravní nehody Policie ČR Středočeský kraj

Aktuálně se děje

před 12 minutami

před 29 minutami

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 1 hodinou

před 2 hodinami

před 2 hodinami

StarDance odhalila jména pěti mužských účastníků třinácté řady.

StarDance 2024 je kompletní. Tančit budou také herci Blažek a Hes

Jména všech deseti účastníků podzimní třinácté řady StarDance jsou známá. Česká televize ve středu na sociálních sítích odhalila jména pěti mužů, kteří se objeví na parketu. Už v pondělí prozradila, jaké slavné ženy budou usilovat o titul královny tanečního parketu. 

před 3 hodinami

včera

včera

včera

Zbyněk Stanjura

ODS po volbách nepočítá s vytvořením vládní koalice s hnutím ANO

Podle ministra financí a prvního místopředsedy ODS Zbyňka Stanjury strana nepočítá s možností vytvoření vládní koalice s hnutím ANO po příštích sněmovních volbách v roce 2025. Stanjura to uvedl v České televizi v podvečer. Podle něj se ODS bude příští rok snažit o volební vítězství s cílem získat pozici premiéra a stát se nejsilnější vládní stranou.

včera

Volodymyr Zelenskyj

Zelenskyj podepsal zákon o mobilizaci

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj podepsal v úterý zákon o mobilizaci zaměřený na zvýšení počtu vojáků ukrajinské armády, informovala agentura AFP. Hlavní ustanovení zákona vstoupí v platnost měsíc po datu podpisu, tedy 16. května.

včera

včera

Vladimir Putin

Kreml jednal s Íránem. Varuje před katastrofálními následky

Ruský prezident Vladimir Putin v úterý telefonicky mluvil se svým íránským protějškem Ebráhimem Raísím, kterému řekl, že další eskalace napětí na Blízkém východě může mít katastrofální následky pro celý region. Zároveň vyjádřil naději, že všechny strany projeví zdrženlivost a zabrání novému kolu konfrontace, uvedla agentura AFP s odvoláním na prohlášení Kremlu.

včera

včera

včera

včera

včera

Olympiáda se blíží. V Řecku byl slavnostně zapálen olympijský oheň

V řecké Olympii byl slavnostně zapálen olympijský oheň pro nadcházející olympijské hry v Paříži. Po jedenáctidenním putování Řeckem se pochodeň vydává do Francie, kde bude zahájení sportovního svátku pod pěti kruhy od 26. července do 11. srpna.

Zdroj: Libor Novák

Další zprávy