Praha - Premiér Bohuslav Sobotka na summitu EU v Bratislavě uvedl, že si nikdo nepřeje konec EU. To se ale nelíbí komentátorovi Miroslavu Mackovi, který tvrdí, že on a jeho přátelé by si to přáli velmi.
"Na summitu v Bratislavě prohlásil premiér Sobotka, že „konec EU si nikdo nepřeje". Neměl by spíše vyhlásit referendum, aby nehádal z křišťálové koule? Já a mnozí mí přátelé a známí si konec EU v současné podobě přejeme velmi..." glosuje komentátor.
"Newyorský starosta di Blasio po výbuchu na Manhattanu: ...výbuch byl pravděpodobně záměrný čin, nejsou ale v tuto chvíli důkazy o tom, že by byl spojen s terorismem. Dodávám: A nedej bože s muslimy..." píše na svém webu Macek.
"Pokud platí teze, že ekonomické sankce se vyhlašují proto, aby způsobily hospodářské obtíže a ty pootočily náladu obyvatelstva proti stávajícímu režimu, v Rusku nic takového zřetelně nezafungovalo. Soudruzi zřejmě někde udělali chybu, kterou ovšem nikdy nepřiznají..." tvrdí spoluzakladatel ODS Macek.
"Zajímavý byl názor kteréhosi kremlologa na Radiožurnálu, že nízká volební účast ve velkoměstech nahrála drtivému vítězství Putina, neboť tamní liberálové Putinovu stranu volit nechtěli a ze zbytku neměli koho vybrat, i nešli proto nešli k volbám vůbec. Pokud se kremlolog nemýlí, pak drtivé Putinovo vítězství způsobili logicky právě oni...tedy způsobili pravý opak toho, co si přáli. Podivuhodné..." hodnotí na webu Viditelný Macek.
"Z rozhovoru prezidentského kandidáta Michala Horáčka v Týdnu mne nejvíce zaujala věta o jeho programu „který má 50 stran a věnuje se devíti vytčeným tématům". Ušetřil mi totiž práci, neboť takový program netřeba číst. Proč? Přečetli byste si kupříkladu desatero, rozkecané na padesáti stránkách?" pokračuje komentátor
"Německá kancléřka Angela Merkelová v pondělí v reakci na výsledky zemských voleb v Berlíně připustila, že země nebyla připravená na příchod takového množství uprchlíků. Nepovedlo se podle ní dostatečně lidem vysvětlit imigrační politiku. I proto prý její CDU skončila s nejhorším výsledkem v historii. Kancléřka však zároveň dodala, že svá rozhodnutí z loňska by neměnila. Dodávám: Jen hlupák se nepoučí ze svých chyb," glosuje.
Související
Zemřel zakladatel a výrazná osobnost ODS Miroslav Macek
Proč ODS doopravdy vyloučila Klause mladšího? Exprezident Klaus se dopálil. A není jediný
Aktuálně se děje
před 1 hodinou
Generální tajemník NATO Mark Rutte přijede na oficiální návštěvu České republiky
před 1 hodinou
EU se připravuje na novou éru bez Orbána. Zcela se ho ale prozatím nezbaví
před 2 hodinami
Trump Orbána po prohraných volbách už nepovažuje za přítele
před 3 hodinami
Trump přitvrdil v kritice proti papeži i NATO
před 4 hodinami
Telička: Macinka je pubertální hulvát, ze Zůny a SPD udělal pitomce
před 5 hodinami
Macinka zveřejnil „zakázaný“ rozhovor s Pavlem. Že jej nevydalo ministerstvo prý není cenzura
před 6 hodinami
Počasí bude o víkendu nevyzpytatelné. Vyplatí se mít po ruce deštník
včera
StarDance hlásí návrat tanečnice, která doprovázela Zárubu
včera
Hokejová trenérka MacLeodová přerušila kariéru. Bude se věnovat léčbě rakoviny prsu
včera
Speed Marathon je tady. Policie odhalila, kde bude zítra měřit
Aktualizováno včera
Havlíček už nebude ministrem průmyslu. Chystá se zajímavá změna
včera
Karel III. bude na návštěvě USA pod tlakem. Epsteinovy oběti chtějí konfrontaci
včera
Poplatky skončí, potvrdil Klempíř a představil plán. Opozice avizuje tvrdý boj
včera
Výhled počasí na měsíc. Nejtepleji má být kolem květnových svátků
včera
Magyar prozradil, zda chce mluvit s Putinem či Trumpem
včera
Statisícové škody, případů přibývá. Policie varovala před zločiny na internetu
včera
Ropa má znovu proudit Družbou od konce dubna, oznámil Zelenskyj
včera
Trumpova Amerika je větší hrozbou než Čína, domnívají se Evropané
včera
Nebezpečný precedent. OSN reaguje na americkou námořní blokádu
včera
Babiš usměrnil Turka. Motorista chtěl mluvit do účasti prezidenta na summitu NATO
Premiér Andrej Babiš (ANO) usměrnil poslance Filipa Turka, který by rád mluvil do otázky účasti prezidenta Petra Pavla na letním summitu NATO. Babiš zdůraznil, že Turek není členem vlády, takže nebude ve zmíněné věci rozhodovat.
Zdroj: Jan Hrabě