Praha - Na Tomáše Hanáka se snesla po zveřejnění kritického videa vůči Janu Fischerovi velká kritika. Kouzelník Žito 44 alias Dan Landa ale za ním pevně stojí, což opět potvrdil na svém Facebooku.
Herec Tomáš Hanák vyzval Fischera, aby se vzdal kandidatury na prezidenta kvůli své komunistické minulosti. EuroZprávy.cz vás již o tomto počinu informovaly, stejně jako o videu, v němž Dan Landa Hanáka podpořil.
Kvůli tomu schytal pár kritických komentářů i zpěvák. Tomu se to ale nelíbí. " Dovolte mi připomenout, že je mi jedno, jaký má být ten Váš prezident, však se k dalším kandidátům za sebe taky časem vyjádřím,vo tom vašnostové nepochybujte, jen Hanáků Tomáše a jeho činu rád jsem se zastal," vysvětluje. Můžeme se tedy těšit na další ostré komentáře od Žita 44 vůči všem prezidentským kandidátům.
Landovi se vůbec nelíbí reakce Fischera na Hanákovu výzvu, kdy kandidát zaútočil na minulost spolupracovníků Miloše Zemana. Podle Žita to nebylo pěkné ani jasné.
"Jsem daňový poplatník velmi pracující, častá ekonomická rizika na sebe beroucí, mnoho lidí zaměstnávající a vše řádně platící a tak právo jako každý občan vyjádřit se na svém FB profilu mající. Volba prezidenta je věc, která se týká každého občana, tedy i mne, takže se z toho hnedle neposerte," vzkazuje svým kritikům.
Související
Po Landově výzvě lidé paralyzovali hygienické stanice. Státní zástupce to smetl ze stolu
K očkování už vybízí Landa i Volný? Lumpenkavárna vrací úder aneb hybridní válka naruby
Aktuálně se děje
před 31 minutami
Norsku se ulevilo. Korunní princeznu konečně pustili z nemocnice
před 1 hodinou
Prezident Pavel by Turkovu rezignaci považoval za správný postup
před 2 hodinami
Počasí se neodkloní od letního normálu, vyplývá z dlouhodobého výhledu
před 2 hodinami
Lidé mění práci jinak než před deseti lety. Nabídku dnes odmítají i kvůli šéfovi či atmosféře
před 3 hodinami
Kasparov: Putin nemá v úmyslu uzavřít s Ukrajinou mírovou dohodu
před 4 hodinami
EU se dohodla na prodloužení ochrany pro ukrajinské uprchlíky. Vyloučí z ní muže v branném věku
před 4 hodinami
Červen byl pro Ukrajinu nejtragičtějším měsícem od začátku války
před 5 hodinami
Rusko by mohlo plánovat cílené údery na kritickou infrastrukturu, varuje Litva
před 6 hodinami
Návrat EET dostal zelenou od poslanců. Spustit se má v lednu
před 6 hodinami
Středeční počasí přinese bouřky do další části Česka, varoval ČHMÚ
Aktualizováno před 7 hodinami
Tragická střelba v Praze. Muž zavraždil ženu, pak se pokusil o sebevraždu
před 8 hodinami
Ve Francii se rozjel souboj titánů. Philippe už hází špínu na Le Penovou
před 9 hodinami
Ebola se potvrdila v 2000 případech. WHO se domnívá, že nakažených je mnohem více
před 10 hodinami
Macinka se zastal Turka. Určitě ho nepotopím, vzkázal šéf Motoristů
před 10 hodinami
Zničíme íránské elektrárny a mosty, vyhrožuje Trump
před 11 hodinami
Vážná nehoda autobusů na Kladensku. Na místě jsou zranění, zasahoval vrtulník
před 12 hodinami
Počasí: Bouřky se objeví i v dalších dnech, o víkendu dorazí tropy
včera
Extrémní počasí si vyžádalo 14 tisíc mrtvých. Červnová vlna veder patří mezi nejhorší klimatické katastrofy v Evropě
včera
Turek dočasně rezignoval na post vládního zmocněnce
včera
Bulharsko už nebude součástí Koalice ochotných, prohlásil proruský premiér
Bulharský premiér Rumen Radev v úterý v Paříži oznámil, že Bulharsko nepatří do Koalice ochotných, která podporuje Ukrajinu. Své vyjádření poskytl novinářům v době, kdy bulharská čestná stráž pochodovala po boku dalších evropských armád během oslav Dne pádu Bastily pořádaných francouzským prezidentem Emmanuelem Macronem. Radev uvedl, že ho Macron osobně pozval k pokračování v účasti v této alianci, ale podle bulharského premiéra to není místo vhodné pro jeho zemi.
Zdroj: Libor Novák