Rath měl autogramiádu. Moc lidí ale nedorazilo

Praha - Exposlanec David Rath, který byl ještě před pár dny ve vazbě, podepisoval ve čtvrtek v podvečer svou knihu Absurdní proces a server EuroZprávy.cz byl u toho.

David Rath se v Malostranské besedě v centru Prahy potkal se svými přáteli a blízkými, ale také s lidmi z Hostivic, kteří ho přišli podpořit a nechat si podepsat knihu. Hostitelkou byla vydavatelka knihy Petra Paroubková. Setkání s dobrým přítelem si nenechal ujít ani její manžel Jiří.

Fotogalerie:
OBRAZEM: Rath se setkal s nejbližšími. Na autogramiádě své knihy Absurdní proces rozdal desítky podpisů

Přesto účast nebyla nijak zázračná. V podstatě na jednoho novináře byl jeden host, který si chtěl nechat podepsat knihu přímo od autora.

Rath si během dlouhého proslovu před samotným podepisováním stěžoval na neustálý dohled. "Jsme pod neustálým dohledem kamer, které nás sledují. Pouze když se jim to hodí, tak je na člověka vytáhnou," řekl Rath. Během celého večera měl neustálé narážky na policii i justici. "Bojím se, abychom se nedostali do lágru jako před rokem 1989," řekl také.

Související

David Rath na autogramiádě své knihy Absurdní proces

OBRAZEM: Rath se setkal s nejbližšími. Na autogramiádě své knihy Absurdní proces rozdal desítky podpisů

Praha - David Rath pořádal ve čtvrtek navečer autogramiádu knihy, kterou napsal během svého pobytu ve vazbě. Bestseller Absurdní proces si od něj přišlo nechat podepsat několik obyvatel Hostivic i Rathovi blízcí. Na akci nemohl chybět Jiří Paroubek s manželkou Petrou, která celou knihu vydala. Podívat se přišla také bývalá tisková mluvčí Davida Ratha Berill Mascheková.

Více souvisejících

Autogramiáda Davida Ratha (21.11.2013) David Rath

Aktuálně se děje

před 39 minutami

včera

včera

Aktualizováno včera

Pohřeb Alexeje Navalného se koná pod dohledem policie. Ta je připravena zatýkat

Rusové se dnes rozloučili s Navalným. Policie postavila bariéry, úřady vydaly tělo na poslední chvíli

Ruští policisté postavili bariéry na cestě z moskevského metra ke kostelu, kde dnes proběhlo poslední rozloučení s opozičním politikem Alexejem Navalným. K chrámu Ikony Matky Boží v moskevské čtvrti Marjino také přijely vozy pro přepravu zatčených. Ruské úřady příbuzným tělo zesnulého ruského opozičníka dlouho nevydaly, rodina jej obdržela až na poslední chvíli.

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

včera

Rakety Jars (dle NATO SS-29)

Rusko otestovalo mezikontinentální raketu Jars

Ruské ministerstvo obrany oznámilo zkoušku své mezikontinentální rakety Jars, která odstartovala z kosmodromu Pleseck u Archangelsku na severu evropské části Ruska a úspěšně zasáhla cíl ve vojenském prostoru Kura na Kamčatce na ruském Dálném východě.

včera

včera

včera

včera

včera

Izraelská armáda: Yahalom Unit

Masakr se stovkou mrtvých a stovkami zraněných. Střelba do davu u humanitárního konvoje světu vyrazila dech

Pásmem Gazy otřásá incident, při němž přišlo o život více než sto lidí. Ti měli být zastřeleni vojáky izraelské armády při rozdávání humanitární pomoci. Útok odsoudila řada států světa a mezinárodní společenství žádá vyšetřování střelby. Izrael ale tvrdí, že většina obětí zemřela při tlačenici, kdy se lidé snažili dostat k humanitárnímu konvoji.

včera

včera

včera

V Evropě se nikdo nechystá poslat vojáky na Ukrajinu, reagoval Fiala na interpelaci

Evropské země se nechystají poslat vojáky na Ukrajinu, uvedl premiér Petr Fiala (ODS) v rámci čtvrtečních interpelací v Poslanecké sněmovně. Odpovídal na dotaz, který vyplýval z předchozích slov francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy