Bude mít Pavel Novotný v Moskvě sochu? Bookmakeři vypsali kuriózní sázky

Bookmakeři sázkových kanceláří v Česku opět spojili konec roku s vypsáním kurzů na netradiční sázky v příštím roce. U Fortuny lze vsadit například na to, že starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému (ODS) postaví na Rudém náměstí v Moskvě sochu (3000:1) nebo že bývalý hejtman David Rath uteče z vězení (555:1). Tipsport a Chance nabízejí třeba sázky na to, že bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová obnoví profesionální kariéru (40:1) nebo že prezident Miloš Zeman abdikuje (40:1).

"Starosta Novotný ukázal národu nový rozměr politiky. Zatím té regionální, nicméně jde o přístup, který podle názorů některých odborníků má své publikum i na celonárodní úrovni. Na předsedu ODS to v kurzu 200:1 zatím nebude, rozhodně o něm ale i v příštím roce uslyšíme," sdělil ČTK hlavní bookmaker Fortuny Michal Hanák.

Pavel Novotný prosadil v pražských Řeporyjích pomník k připomenutí zásluh Ruské osvobozenecké armády pod velením generála Andreje Vlasova při osvobození Prahy. Záměr vyvolal odmítavou reakci ruské diplomacie. Pomník bude mít podle Hanáka pravděpodobně podobu pamětní desky (1,75:1). Socha Vlasova v nadživotní velikosti má kurz 750:1.

Bývalý fotbalový reprezentant Tomáš Řepka začal po ukončení profesionální kariéry plnit přední stránky bulváru. Na to, že se ožení s Kateřinou Kristelovou, lze vsadit v kurzu 3,5:1. Nepravděpodobné není ani to, že by nastoupil v profesionálním zápase bojových sportů MMA (13:1).

Ze společenských událostí lze vsadit také například na to, že Gabriela Koukalová bude soutěžit v pořadu Prostřeno (4:1), Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček vstoupí do svazku manželského (15:1), TV Barrandov bude odebrána licence k vysílání (10:1) nebo že herec Jiří Langmajer alias Luboš Hrouzek ze seriálu Lajna bude jmenován hlavním trenérem HC Slavia Praha (500:1).

Pokud jde o sport, dá se vsadit třeba na to, že fotbalista pražské Slavie Tomáš Souček přestoupí do Realu Madrid (150:1), tenistka Petra Kvitová vyhraje Wimbledon (15:1), Česko nezíská na olympiádě v Tokiu ani jednu medaili (85:1) nebo že už v této sezoně bude uzavřena hokejová extraliga (2,5:1).

Tipsport a Chance většinou pouze hodnotí pravděpodobnost vypsané události, kurzy do své nabídky případně zařadí postupem času. Mezi nejzajímavější možnosti u Tipsportu kromě sázky na návrat Koukalové do stopy patří třeba to, že fotbalová Slavia i přes šestnáctibodový náskok na druhou Plzeň nezíská titul (300:1), budou vypsány předčasné sněmovní volby (8:1) nebo to, že Miloš Zeman oslaví své 76. narozeniny v Bílém domě (300:1).

Podle bookmakerů Chance není úplně vyloučené, že čeští fotbalisté na Euru 2020 nevstřelí žádný gól (7:1). Na to, že se premiérova manželka Monika Babišová objeví na titulní stránce pánského časopisu Playboy, je vypsán kurz 100:1. Velmi nepravděpodobné je přejmenování Sinobo Stadium v pražském Edenu na Stadion Miloše Zemana (600:1), nebo to, že Ester Ledecká začne kromě sjezdového lyžování a snowboardingu jezdit závodně také na běžkách (400:1).

Související

Lidé volí v prezidentských volbách.

Sázkové kanceláří hlásí rekord. Češi prosázeli ve volbách prezidenta přes půl miliardy

Lidé vsadili na výsledek prezidentských voleb více než půl miliardy korun. Objem sázek byl rekordní, výrazně překonal předchozí prezidentské volby v roce 2018, kdy dosáhl 285 milionů korun. Podle sázkových kanceláří byl zájem srovnatelný s velkými sportovními událostmi. U Fortuny převažovaly sázky na vítěze voleb Petra Pavla, u Chance na jeho soupeře Andreje Babiše (ANO), který sám ve čtvrtek na twitteru vyzval, aby si na něj lidé vsadili ve výhodném kurzu.

Více souvisejících

sázení Pavel Novotný Jiří Ovčáček David Rath život zajímavosti Miloš Zeman

Aktuálně se děje

před 12 minutami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 2 hodinami

před 3 hodinami

před 3 hodinami

před 4 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

před 5 hodinami

Fotbal, ilustrační fotografie.

Euro 2024: Na úvod fotbalového ME domácí Němci deklasovali Skoty 5:1

Lepší začátek evropského šampionátu si domácí německá fotbalová reprezentace nemohla přát. V úvodním zápase turnaje si poradila s neškodnými Skoty, kterým nepomohla ani mohutná fanouškovská podpora v Mnichově. Do karet Němcům hrál i fakt, že od konce prvního poločasu hráli Skotové o deseti lidech. Po prvním poločase už prohrávali 0:3, přičemž ve druhém poločase inkasovali další dvě branky. Ostrované si udělali radost jedinou brankou, která byla navíc ještě vlastní, když se nešťastně trefil Rüdiger. Byla to však jediná kaňka na bezchybném německém výkonu.

před 6 hodinami

Paul Rusesabagina

Hrdina Hotelu Rwanda slaví sedmdesátiny. Poslední roky ale protrpěl

Rwandou před třiceti lety zmítalo násilí, které připravilo o život stovky tisíc lidí. Kulaté sedmdesáté narozeniny slaví v sobotu 15. června muž, který během genocidy zachránil 1 268 lidských životů. Paul Rusesabagina je bývalý hotelový manažer, jehož činy byly mezinárodně oceněny. V posledních letech se však v rodné zemi stal terčem vládnoucích struktur. 

před 7 hodinami

před 7 hodinami

před 8 hodinami

před 9 hodinami

před 10 hodinami

Peter Pellegrini je novým slovenským prezidentem.

Slovensko má nového prezidenta. Pellegrini složil slib a ujal se funkce

Slovensko má nového prezidenta. Peter Pellegrini v sobotu po poledni během slavnostní schůze parlamentu v budově Slovenské filharmonie v Bratislavě složil slib do rukou předsedy ústavního soudu a ujal se funkce, ve které nahradil končící prezidentku Zuzanu Čaputovou. Program inaugurace bude pokračovat v odpoledních hodinách. 

před 10 hodinami

před 11 hodinami

před 11 hodinami

Historie slovenských prezidentů má jednu anomálii. Mandát za 31 let obhájil jediný

Do kroniky slovenských prezidentů se dnes začne zaznamenávat šestá kapitola. Peter Pellegrini se v sobotu ujímá úřadu po Zuzaně Čaputové, jediné ženě, která prozatím byla hlavou státu. Historie prezidentů u našich východních sousedů má ještě jednu anomálii. Jen jeden z nich za 31 let obhájil mandát. 

Zdroj: Jan Hrabě

Další zprávy